En İyi Merkezi Vakum Sistemi

En İyi Merkezi Vakum Sistemi

Bakım Merkezi vakum sistemleri, pislik kabının periyodik olarak boşaltılmasını veya filtre torbasının değiştirilmesini gerektirir, genellikle 2-4 kez pa. Bazı modellerde, özellikle sadece filtrelenmiş havanın içinden geçtiği stiller için, filtrelerin değiştirilmeleri gerekir. ..

Ürün ayrıntıları

Bakım

Merkezi vakum sistemleri, pislik kabının periyodik olarak boşaltılmasını veya filtre torbasının değiştirilmesini gerektirir, genellikle 2-4 kez pa. Bazı modellerde, özellikle sadece filtrelenmiş havanın motora geçtiği stiller için, filtrelerin değiştirilmeleri gerekir. soğutma. Filtrelenmiş sistemler için, torba kir veya ince kir önleyici nedeniyle azalan emiş sayesinde, nominal kabiliyetine sıkışmadan çok önce değiştirilmesi gerekebilir.


Süzgeçsiz siklonik ayırma sistemleri, emme işleminin neredeyse tam şartına ulaşılmasından önce emme işlemi kesilmeden önce, yalnızca kir ürün yelpazesinin tahliye edilmesine ihtiyaç duyar. Bazı siklonik vakum sistemleri şu anda temiz kir ürün yelpazesine sahiptir ve kanister çıkarılmazken hızlı bir incelemeye olanak sağlar.


Bu kir ayırma sistemi ne olursa olsun, elektrik motorunun rulmanlarının yağlanması ya da Hemşirelikte Ortak olarak nadiren bazda karbon fırçaların değiştirilmesi, bazen yıllarca ölçülmesi gerekebilir.


Nadiren merkezi bir vakum sistemi, özellikle de tüp uygun olmayan bir şekilde yerleştirildiğinde veya sistem yapışkan maddeleri (boya veya yapıştırıcı veya ıslak gıda maddeleri gibi) vakumlayarak suistimal edildiğinde tıkanabilir. Bir ev sahibi bazen engeli bulmak ve ortadan kaldırmak için kolay araçlar ve teknikler kullanacak veya onarımları denemek için uzman bir vakum tesisatçısı kiralayacaktır. Çok yönlü hortum genellikle bir tesisatçı yılanı kullanılarak bazen yerinden çıkabilen tıkanma durumudur.


Sağlık avantajları

Evden tamamen dışarı çıkan merkezi vakum sistemlerinde, standart bir vakumda olduğu gibi, iç ortamdan hiçbir kir veya alerjen sirkülasyonu olmaz.


Davis'teki Kaliforniya Üniversitesi'nde yapılan 2001 tarihli bir çalışma, kir ile başa çıkmak için belgelenmiş bir çeşit I tür aşırı duyarlılığa sahip yirmi beş kişide sağlığın çeşitli yönlerinde gelişmeler gösterdi.


Merkezi vakum tesisatları Enerji ve Çevre tarzı (LEED) ev sertifikalarında Liderlik, yankee solunum organları Birliği tarafından Sağlık Evi sertifikası veya Ulusal Homebuilders Birliği (NAHB) normal Ulusal deneyimsiz Binası için puan kazanacak


Çin'deki en parlak Eps Ekipman üreticilerinden biri olan ve aynı zamanda profesyonel bir fabrika ile donatılmış olan bizden Çin'de yapılan ucuz ve düşük fiyatlı en iyi merkezi vakum sistemini almaya hoş geldiniz.

Sorgulama