EPS Otomatik Plaka Makinesi 3m

EPS Otomatik Plaka Makinesi 3m

1. bu makine açma-kapama kalıp, besleme, ısıtma, ısı koruma, soğutma, kalıptan çıkarma ve katartik autocycle yöntemini sona erdirmek için PLC denetleyicisi ve bit ekran sistemi uygular. 2.Bu makinenin ısıl işlemine tabi tutulmuş en kaliteli kare profil çelik ve levha ile kaynatılması ...

Ürün ayrıntıları

1. bu makine açma-kapama kalıp, besleme, ısıtma, ısı koruma, soğutma, kalıptan çıkarma ve katartik autocycle yöntemini sona erdirmek için PLC denetleyicisi ve bit ekran sistemi uygular.

2. Bu makine, makinenin deforme olmamasını ve montaj sırasında yüksek sağlamlığa sahip olmasını sağlamak için ısıl işleme tabi tutulmuş en yüksek kalite kare profil çelik ve levha ile kaynaklanır.

3.Bu makine altı yüzü ve iç kısmı mükemmel sabit olan en yüksek kalitede plakalar yaratan farklı ve gelişmiş EPS ısı geçirme yöntemini uygular. Ayrıca olağanüstü enerji tasarrufu sağlayan etkiye ulaşır.

4. uygun soğutma boru hattı sistemi, hızlı soğutma yüksek verimlilik yapar. hafif bir plaka sağlamak için sadece 3-4 dakika gerekir.

5. Çoğu elemanın güvenilir performans, istikrarlı kalite, uzun ömür ve düşük bakım değeri ile dünyaca ünlü bir bütün vardır.

6. bu makine hidrolik basınç iletimi uygular, hidrolik metal çubuk kabuğu, sürekli çalışan ve sıkı koruma yapar.

7.Bu makine otomatik gaz besleme veya fan emme cihazı besleme 2 şarj yolu uygular. Havalandırma zaman zaman bir değerde, enerji tasarrufu değerindedir.

8.Electric Appliance sistemi ve pc sistemi seçmelidir.


Kalıp boşluğu boyutu: 3060 * 1240 * 630mm

Blok boyutu: 3000 * 1200 * 600mm

Buhar girişi: DN80

Buhar tüketimi: 25 ~ 35 kg / devir

Buhar basıncı: sıfır. 6 ~ 0.8 Mpa

Basınçlı hava girişi: DN40

Basınçlı hava tüketimi: bir.2 ~ 1.6 m3 / devir

Basınçlı hava basıncı: sıfır. 6 ~ 0.8 Mpa

Drenaj: DN100

Kapasite @ 15kg / m3: 5dk / devir

Güç: 8kw

Genel boyut: 5100 * 2300 * 2100mm

Ağırlık: 5000kg


Çin'de en parlak Eps Ekipman üreticilerinden olan ve aynı zamanda profesyonel bir fabrika ile donatılmış bizden Çin'de yapılan ucuz ve düşük fiyat eps otomatik plaka makinesi 3m almaya hoş geldiniz.

Sorgulama