CNC Router Köpük Kesici

- May 19, 2020-

Harika bir DIY projesi arıyorsanız, CNC router köpük kesici mükemmel bir seçimdir. Makinenin maliyetini azaltmak için yenilikçi bir araçtır ve farklı şekiller ve stiller oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, köpük kesme makinenizde sofistike bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler şunlardır:


Yapmanız gereken ilk şey, kesim işiniz için doğru boyutu seçmek. Bu gerçekten önemlidir çünkü eğer' t Eğer paranızı devasa bir makinede harcayabilirsiniz. Büyük donanım mağazalarının herhangi birinden veya çevrimiçi mağazadan satın alabilirsiniz.


CNC köpük kesici, en son teknoloji ve özelliklerle üretilmiştir. Ayrıca ne tür bir kesim istediğinizi bulabilir ve daha sonra bunun için doğru tipi seçebilirsiniz. Farklı ürünler için köpük kesici için birçok seçenek vardır. Kamlar için köpük kesicilerden plastik boru kesmek için olan kesicilere kadar bulabilirsiniz.


Bir sonraki şey, kesicinizin kesim için uygun şekilde hazırlanmasıdır. Bunun için, kesicinizi köpük kesmeye uygun şekilde hazırlamak için epoksi veya kesme yağı kullanabilirsiniz.


CNC router köpük kesici, köpük kesici için mükemmel kılan yüksek kalite ve dayanıklılık ile birlikte gelir. Tüm büyük sanayi şirketleri işlerini yapmak için bu tür kesme makinelerini tavsiye etmektedir. Avantajı, yüksek bir kesme hassasiyeti elde etmenizdir.


Günümüzde köpük kesici, çeşitli köpük kesimleri yapmak için en etkili araçlardan biri haline gelmiştir. Bu tür bir makine ile küçük köpük parçalarında tam kalite kesim yapabilirsiniz. Bu makine aynı anda iki inç uzunluğunda köpük parçasını kesebilir.


CNC router köpük kesici aynı zamanda çok sayıda köpük kesimi üretmek için en iyi makinelerden biri olarak kabul edilir. Çok yönlülüğü ve verimliliği ile köpük parçaların üretim maliyetini düşürmek de yararlıdır.


İş için doğru makineyi seçtikten sonra, köpük kesme işlemine başlama zamanı. Kesim işlemine makinenin sıcak ucundaki kesicinin tetiğini ve diğer ucundaki kolu iterek başlayabilirsiniz. Bundan sonra, tetiği tekrar itin ve köpük kesicinin son şeklini elde edene kadar işlemi tekrarlayın.