Polistiren Genleşme Makinesi Başlatılmadan Önce Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Polistren Genişletme Makinesi'ni başlatmadan önce ne yapmanız gerekiyor?
Hazırlık aşamasında polistren genişleme makinesi önce hangi hazırlık çalışması yapmak gerekiyor, aşağıdaki aşağıdaki altı açıdan profesyonel yorum yapmak için aşağıdaki olacaktır.

1. Yağ ve gaz deposu yağ seviyesinin, iki hat arasındaki yağ seviyesi göstergesinde olup olmadığını kontrol edin, eklenmemelidir. Yakıt vermeden önce sistemde herhangi bir basınç olmamasına dikkat edin (durmadan sonra yağ seviyesi 10 dakikadan az) ve çalışma sırasında yağ seviyesi biraz düşüktür.
2. Sistemin içinde basınç olmadığını kontrol edin.
3. Yeni bir polistren genişletme makinesi, uzun süre ve açılış için ilk kez başlatmak veya devre dışı bırakmak için, ilk önce hava filtresi kapağını girişten çıkarmalısınız, böylece kaybın başlamasını önlemek için yaklaşık 0,5 litrelik yağlayıcı ilave edilir. yağ
4. Yağ ve gaz deposu tahliye vanasının alt kısmını hafifçe açın, yağlama yağı yoğunlaşması ve kirin boşaltılmasının alt kısmı, yağlayıcı yağın erken bozulmasını önlemek için kapalı olan yağ çıkışına bakın. Aşağıdakiler "
5. Hava kompresörünün parçaları bozulmamış, koruma cihazları, aletler, valfler, borular ve bağlantı parçaları hasarlı veya gevşek olsun kontrol edin. Aşağıdakiler "
6. Egzoz valfini açın.

Polistiren Genleşme Makinesi, yukarıdaki adımlara uygun olarak basamak olarak sürece başlamak, muayene, işlem adım adım, makine ömrünü uzatmak için iyi bir başlangıç ​​ve bakım yapabilir, genellikle çok kritiktir Kullanımı bir yandan makineye diğer artırmak için kendi çalışma becerilerini de yapabilirsiniz, ayrıntılara daha fazla dikkat çok iyi bir bakımdır.
Hava kompresörü üretim uygulamasında, hava kompresörünün basıncı sadece hava kompresörünün birçok göstergesinden biridir. Sistemin baskısı, gerçekten olup olmadığınızı yargılamaktır.

Basınçlı hava temini için güvenilir, verimli ve ekonomik bir standarda sahiptir. Sistemin ilk basınç noktasının üretildiğini, hava kompresörünü ve sistemini tasarladığını, mükemmel bir ürün tasarımına sahip olduğumuzun farkındayız.

Polystyrene Expander Makinenin her konudaki gerçek üretiminizi dikkate alan tasarım ve geliştirme zamanı:
* Sistemi en iyi şekilde çalıştırmak için ne gibi tedbirler alınabilir?
* Gerçek değeri ve boş dekorasyonu sağlayın;
* Hava kompresörlerimiz minimum bakım gerektirir;
* Hava kompresörünü gaz noktasından en yakın noktaya yerleştirmek için en düşük gürültüye ihtiyacımız vardır;
* Kompresörün işletme maliyetlerini çeşitli yöntemlerle düşürürüz;
Site alanını kaydetmemiz gerekiyor;
* Hava kompresörlerinin uzun vadeli güvenilirliğini garanti ederiz.