Bakım yöntemi ve polistren blok kalıplama makinesi dikkat

- Jun 09, 2017-

Bakım yöntemi ve polistiren blok kalıplama makinesi dikkat
Profesyonel kenarına polistren blok kalıplama makine ekipman üreticileri, üretim süreci çok katı kuralları olan, şu makine üretim kalıplama ve işleme gereksinimleri nelerdir polistren blok kenarına verir.

1, polistren blok kalıplama makinesi çizimler ve süreci ile sıkı uygun olarak kullanımı kenarına

İşleme, değiştirmeniz gerekir, değiştirmek için teknik Departmanı tarafından onaylanması gerekir.

2, kaynak onarmak için makine üretim kalıplama polistren blok kenarına izin verilmez, Torna Tesviye işçi delik kaldırıldı, dövme kaynak üzerinde değil işleme olmalıdır. Arabanın diğer parçaları çatlaklar, katlama, cüruf ve böylece hataları ve siyah, üzerinde bulmak göze alamaz değil kaynak değil özel işlem akışı aşağı kimliği için çapraz-teknik bölümü.

3, kalıplama makinesi yarı bitmiş ürünler, polistren blok kenarına dolaşım sürecinde bitmiş ve araçları arasında taşıma, yastık lastik pedi, çarpışma ve çizik nedeniyle ürün önlemek için olması gerekir.

4 kenarına sıkı kurallar görülebilir, sadece cihazın performansını çok iyi gereksinimleri vardır, operatör de flanş işleme uygun olarak olmalı çok sıkı gereksinimleri bulunduğundan makine üretim kalıplama polistren blok ile Özel ile işlem yapmak işleme adımları.

Polistren blok soğuk şekillendirilmiş kalıplama makineleri metal işleme sektöründe kullanımı çok yaygın olarak kullanılır, özellikle için metal şekillendirme, polistren blok soğuk şekillendirilmiş kullanımı için metal şekillendirme ve ekipmanları imalat sanayi için döküm makine vardır çok olumlu bir yardım getirdim polistren blok soğuk şekillendirilmiş kalıplama makinesi ayrılmaz bakım ve bakım, kalıplama makine üreticisi senin soğuk kullanmak kısaca tanıtmak için aşağıdaki soğuk şekillendirilmiş polistren blok kullanmaktır polistren blok kalıplama makine ve bakım yöntemleri bükme.

1, her işleç kesinlikle soğuk bükme polistren blok kalıplama Makinası yordamlar işletim takip gerektirir.

2, düzenli, gereksinimlerine uygun olarak yağlama grafik başlamadan önce her zaman sabit, nicel artı yağlama yağ veya gres, yağ veya gres yağlama kullanım yağış temiz tutulmalıdır.

3, polistren blok soğuk şekillendirilmiş kalıplama makine yüzey gerekir sürekli temiz, düzenli Antipas iş.

4, düzenli olarak kontrol kalıplama makine V-kayış, kolu, topuzu soğuk şekillendirilmiş polistren blok, anahtarı bozuksa, ciddi aşınma ve yıpranma değiştirilmelidir.

5, düzenli denetim ve onarım polistren blok soğuk şekillendirilmiş kalıplama makine anahtarı, sigorta, kolu güvenilir çalışmasını sağlamak için.

6, cihazı çalıştırmak, genellikle insanlar uçak stop yapmak zorunda için kesinlikle yasak olmayan tarafından atanan profesyoneller.

6'dan fazla şeyler polistren blok kalıplama makine üreticisi herkes soğuk şekillendirilmiş polistiren kullanımı hakkında kısa bir açıklama tanıtmak için bükme soğuk blok kalıplama makine ve bakım yöntemleri, soğuk şekillendirilmiş polistiren hakkında daha fazla bilgi blok kalıplama makine tıklatabilir görünüme herhangi bir zamanda bize gerekli, başvurmanız durumunda şirketin web sitesi, anlıyorum.