Avantajları ve kalıplama makinesi polistren şekil dezavantajları

- Jun 19, 2017-

Avantajları ve kalıplama makinesi polistren şekil dezavantajları
Polistiren kalıplama makinesi işleminin yörünge, yörünge tarafından İşlenecek parçanın kesme bölümünü belirli bir eğim açısı gösterecektir ve bölüm eğimi plazma kesme süreç neden plazma arkı debisi düşüş nedeniyle s-değil var olmak kaçmak. Normal şartlar altında aile içi plazma güç kaynağı kesme yüzey yamaç arasında 5 - 15 ° plaka işleme özellikle kalın değilse, o zaman kesme yüzey yamaç kontrolünü Eğer parça hiçbir özel yüz belli olmayacak gereksinimleri, plazma kesme, aynı zamanda sizin işlem için tercih edilen aygıt olduğuna inanıyorum.
Belirli plazma kesme etkisi birçok faktör tarafından belirlenir, sen sonuçları ile kesme memnun değil olabilir Örneğin, kesme hızı ayarı, hava kompresörü baskısı için kesme ağız kaybı... ayarlamak daha fazla, nedenleri üreticileri satın almak bağlantılı soruşturma, ayarlama, plazma güç yapmak için sadece kesme etkisi etkileyen faktörlerden biridir.
Kesme yüzeyi yamaçta Özel gereksinimleriniz varsa, ithal marka plazma güç kullanabilirsiniz, denetim doğruluk eğimini daha yüksektir, ancak karşılık gelen fiyat da artırıldı. Ya da diğer yöntemleri, gibi işlemek: tel kesme, su kesme, lazer kesim, ancak maliyet ve verimlilik koordinasyon derece plazma kesim karşılık gelen bu kesme yöntemleri çok daha düşük olabilir. Tabağını karbon çeliğinden yapılırsa, işleme etkisi-ecek var olmak daha iyi polistren Makinası, dikey bölüm kullanmanız önerilir.
Polistren kalıplama makine işlemi kullanın, için makine bakımından da çok önemlidir, biz tanıtmak kalıplama makine rulman CNC polistiren hakkında aşağıdaki başa çıkma yöntemi genellikle giymek: CNC yağlama taşıyan yeterli değildir: ına Tam veya uygun olmayan şekilde yağları yağlama bileşen aşınma veya şiddetli taşıyan deformasyon neden olabilir. Önlemler: yağlama sistemi geliştirmek ve düzenli olarak ekliyor veya yağ. İşlemi taşıyan standart değil: yükleme taşıyan, işlem veya sökme kafes deformasyon veya hataları neden olabilir. Önlemler: uygun araçlar yükleme ve kaldırma aracı'nı kullanın. Dış malzeme taşıyan: aşındırıcı partikül kontaminasyonu ve enkaz işgali taşıyan yüz aşınma, aşınma ve sarkma ına neden olabilir. Önlemler: invaziv parçacıklar ve enkaz kaldırma, yağ yerine ve sızdırmazlık sistemini denetleyin. Yayın dışmerkezlilik taşıyan: eksantrik, hareket ettirildiğinde veya büyük boyutlu yükler geometrik stres konsantrasyon veya yüzey peeling neden olabilir. Önlemler: ına gövdeleri ve omuzlar hassas işleme kullanın.