Polistren kesme makinesi gelecekteki gelişimini analizi

- Sep 06, 2017-

Polistiren kesme makinesi gelecekteki gelişimini analizi
1, yumuşak ve sert birlikte
Geleneksel polistiren kesme makinesi üreticileri, polistiren kesme makinesi ürünleri satarken yazılım ürünleri kez sunmuyoruz. Hatta polistiren Kesim Makinası, CNC sistem yazılımı da CNC sistemine, polistiren kesme makinesi üreticisi sağlamak tarafından değil sistem tedarikçisi tarafından yüklenir. Polistiren kesme makinesi daha karmaşık hale geliyor gibi polistiren kesme makinesi işlevini genişletme ve milleri sayısını arttırmak. Polistiren kesme makinesi faydaları en üst düzeye çıkarmak için kullanıcıların en yüksek işlem güvenlik ve yüksek verimli olduğundan emin olun. İşleme için yazılım desteği üzerinde güvenmek gerekir. 2010 yılında karşılaştırıldığında 2009, 21 tarafından artan 54.7 milyar ABD Doları ile dünyanın 28 büyük polistiren kesme makinesi yatak üretim ve bölgesel çıkış değeri 66.3 milyar ABD Doları, ulaştı. Dünya polistiren kesme makinesi yatak sektöründe kurtarma işleminde Çin öncü bir rol oynar. Çin dünyanın en büyük üreticisi polistiren kesme makinesi, son birkaç yıldır olmuştur. 2002'den 2005 dönemi sırasında Çin polistiren kesme makinesi yatak tüketimi yatakta polistiren kesme makinesi ithalatı 62 ortalama. 2006 için 2010 sırasında Çin'in yerli polistiren kesme makinesi yatak işletmeleri ve yavaş yavaş pazar payını genişletmek için bazı yabancı şirketler polistiren kesme makinesi yatak Sirketler polistiren kesme makinesi ithalatı 2010 tüketiminde yatak. 33 oranı.
2, özelleştirme
Seri üretim açısından değişimi kitle özelleştirme için genel eğilim imalat ve polistiren kesme makine sanayi istisna. Kullanıcı için değer yaratmak kullanıcının teknisyen, boş bir konuşma olmadığında, kullanıcı ürün farklı, polistiren kesme makine ekipman ihtiyaçlarını da farklı. Örneğin, polistiren kesme makinesi amacı karmaşık bir iş parçası bir polistiren kesme makinede farklı işlemler ve işleme yöntemleri ile işlenmiş olur. Kompozit polistiren kesme makinesi yapılandırma farklı olmalıdır. Sadece üretim ve geleneksel genel polistiren kesme makinesi satışı üzerinde duruluyor kurumsal önemli bir bölümünü bir modüler ile kullanıcıların sağlayan kapsamlı bir çözüm ile değiştirilir öngörülebilir, reconfigurable ve esnek bir çözüm. Daha fazla satış parlak nokta için çalışıyoruz, yabancı şirketlerin polistiren kesme olan makine, geleneksel polistiren kesme makinası Servisi bakım hizmetleri tarafından farklı şoklar, Satılık Servis ekonomisi kavramı çıkarılacak büyük değişiklikler geçirmiş. Geleneksel polistiren kesme makinası Servisi değer yaratmak, verimliliği artırmak ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak kullanıcılara yardımcı olmak üzere genişletilmiştir. Müşteriler için çözümleri tasarlama ortak geliştirme için temel stratejidir.
3, ekolojik polistiren kesme makinesi
Yeşil üretim sürdürülebilir kalkınma için bir önkoşuldur. Yeşil ekolojik polistiren kesme makinesi nedir? Yeşil ekoloji polistiren Kesme Makinası'nın vizyon aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır: polistiren kesme makinesi ana bölümden yapılır geri dönüşümlü malzeme. Polistren kesme makinesi ağırlık ve hacim azaltma hareketli parçalar, kalitesini azaltarak 50'den fazla tarafından güç ve diğer önlemler 30-40 tarafından güç tüketimini azaltmaya çalışan hava azaltmak. Sürecinde 50 orada olduğundan emin olmak için 60, azaltmak için çeşitli atık yok kirliliği çalışma ortamının kullanmaktır. Sonra polistren kesme makinesi hurda malzeme 100 geri dönüşüm. Polistiren kesme makinesi yeni polistiren kesme makinesi ağırlığı azaltmak, malzeme kaydetmek ve polistiren kesme makinesi enerji tüketimini azaltmak için kavramdır.
Polistren kesme makinesi enerji tasarruflu emisyon azaltma, genel olarak verimlilik dayalı değerlendirme kriterleri yansıtmalıdır. Yıllar içinde hassas, hız, güç ve diğer önlemler polistiren kesme makinesi kapasitesi dizin polistiren kesme makinesi ürünleri, gol ana arayışı olduğunu. Şu anda, çevrenin bozulması engelleyen baskı altında endüstriyel üretim her yöne çevre üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak gerekiyor. Polistiren kesme makinesi geliştirme yönünü de iyileştirme yeteneği dizinden iyileşme verimliliği dizinin daha fazla çıktı almak için daha az girdi ile değiştirilmelidir. Polistren kesme makinesi greening ana yolu: yeni yapıları ve enerji tasarrufu; ulaşmak için hareketli parça kalitesini azaltmak için yeni materyallerin kullanımı Kuru kesme ve emisyon azaltma, dikkat toz kaldırma, yola ulaşmak için MQL kesme kaldırma hızlı bir şekilde, ısı ve işleme doğruluğunu etkileyen MQL polistiren kesme makinesi sıcak deformasyon tarafından neden oldu.
4, akıllı polistiren kesme makinesi
Internet ve bilgisayar teknolojisini temel alan insan beyninin daha da genişletmek için polistiren kesme makinesi var. Zeki kararlılık ve polistiren kesme makinesi güvenilirliğini artırabilirsiniz. Akıllı polistiren kesme makinesi çeşitli sensörler aracılığıyla onların durumunu izlemek, polistiren kesme makinesi durumunu, işlem ve çevresini analiz ve en uygun işleme emin olmak için tedbirler. Başka bir deyişle, polistiren kesme makinesi bilgi vermek ve düşünüyorum, kendi ayarlamak için gelişmiştir. Örneğin, etkin titreşim söndürme titreşimi azaltabilir, akıllı güvenlik bariyerleri, ses-e sevketmek ve SMS bildirim çarpışması bileşenlerinin önlemek için akıllı termal bariyer, termal bozulma kontrol edebilirsiniz ve kesme parametreleri seçmek yardımcı olmak için işleme ihtiyaçlarına göre.