Polistren genişletici makine enerji kaydetme işleminin uygulanması

- Jun 19, 2017-

Polistren genişletici makine enerji kaydetme işleminin uygulanması
Polistiren genişletici makinelerin kullanımını kaydetme işleminin endüstriyel gazların enerji genişleme makine teknolojisi, yılların öyküsü yüksek verim elde edebilirsiniz, fabrika düzeni kompakt ve "ücretsiz" basınçlı hava kullanımı doğrudan olmuştur ve operasyonel esneklik. Kanıtlanmış yeni yüksek verimli polistiren genişletici makineleri de çeşitli atık ısı kaynaklarının enerji kurtarmak için ekonomik açıdan mantıklı. Polistiren genişletici makinelerin kullanımını enerji tasarruf işleminin etan ve propan, sıvılaştırılmış doğal gaz üretimini kontrol etmek, de doğal gaz basınç bırakma yayın enerji ve petrol sahasını Kojenerasyon hidrokarbon sıvı, kurtarma Flash etmektir.

Kuru tedavi gaz striptizci düşük sıcaklık ürün ile tutarlıdır ve sonra bir Genişleticisi tarafından işlenir. Artık yağsız gaz yeniden sıkıştırmak için kullanılan güç parçası. Böyle süreçleri çok aşamalı düzenlemeler dahil olmak üzere, çeşitli gelişmiş türleri, tüm hammadde kompozisyon, ürün kurtarma için gereksinimleri veya Satılık özellikleri gaz bağlı olarak kullanılmaktadır. İşleme tesisi veya gaz alanı yakınında yüklediyseniz, gaz son tedavi veya işleme الرسالة, ancak yoğuşma boru hattı oluşumunu önlemek için en iyi yer için borulu gerekir. Böylece bu kullanımı basit bir işlem gerekli su ve hidrokarbon noktası sağlar. Şişirilmiş beygir gücü kompresörler kümesi Cezayir bu işlem Hasselimuel gaz alanında kullanmak için Sonatrak teslim edildi. Gazı arıtımı gaz belirtilen değeri veya yukarıdaki genişleme makine işleme teknolojisi, diğer işlem Tom genişleme Joule mevcut yanı sıra Doğalgaz çözüm kurtarılması satış sağlamak için denetim noktası ne olursa olsun, Dış soğutma ve emme soğutma tekniği.
Polistiren genişletici makine ve onun doğrudan takılı kompresör kullanma işlemi kuyruk gaz işlem gaz sıkıştırma net bir artış elde etmek için dağıtıcı sonra yeniden sıkıştırmak için kullanılır, ancak bitki için gerekli toplam gücü dış daha azdır Soğutma, nerede ilk soğutma elde etmek için genişleme makineden nerede, polistiren genişletici makine oluşum teknoloji kullanımı güç tarafından takip. Ancak, alternatif enerji bulmak ve orta polistiren genişletici Machine yeni onun önemli rol oynayan daha fazla enerji tasarruflu cihazları kurmak için şimdiki çabalar.
Hava ayırma donanımları ve doğal gaz (sıvılaştırılmış petrol gazı) الرسالة ayırma donanımları ve ekipmanları soğutma kapasitesi elde etmek için ezildiği düşük sıcaklık için anahtar ekipmanlar polistren genişletici makinesidir. Tüm ekipman kararlı çalışmasını sağlamak için kalbidir.