Karşılaştırma işleminin ve geleneksel yöntem polistren blok kalıplama makinesi otomobil işleme

- Aug 04, 2017-

Karşılaştırma işleminin ve geleneksel yöntem polistren blok kalıplama makinesi otomobil işleme
Otomobil ile üretim marka giderek arttı ve otomobil üretim teknolojisi yavaş yavaş olgun, otomobil pazarında rekabet baskı üretim de büyüyor. Ve tüketicinin performans ve tasarım arabanın şimdi daha sert, sadece gerek aracın mükemmel performansını korumak için değil, aynı zamanda ihtiyaç araba üretim süreci içinde benzersiz bir tasarıma sahiptir. Şimdi müşterileri, lehine kazanmak için birçok otomobil üreticileri şimdi lazer teknolojisi onlardan biri olduğu gibi geçerli yüksek teknoloji demektir işlemek için kullanmak zorundayım. Bugünün otomobil üretim kullanımında geçerli lazer teknolojisi, kaynak, kesim, aynı zamanda otomatik parçalar lazer işaretleme, işleme hızı, yüksek verimli, güvenilir performans, yüksek hassasiyetli, birçok yönü üzerinde birçok yerinde için sadece geleneksel işleme yöntemleri avantajları eşleşmiyor. Aşağıdaki küçük dizi polistiren blok kalıplama makine Otomotiv Sanayi uygulamalarında altında basit giriş.
Polistiren blok kalıplama makine yüksek enerjili lazer ışını yoğunluğu yığın kaynak sac, kullanımı gerektiren geleneksel süreç aksine bir ısı kaynağı olarak kullanılır çünkü kaynak sürecinde, tüm süreç gerekmez işlenmiş ürünler yüzeyine temas, geleneksel kaynak işlemi sahiptir, bu nedenle eşleşme anlamına gelir avantajları değil. Çatı kaynak ve vücut otomobil üretme konusunda kaynak yaygın kullanılır. Bu sadece sıkıca, güzel, ses yalıtımlı ve güçlü kaynak yapılmış değil ve iyi sızdırmazlık ve kaynak boşluğu küçüktür ve kaynak derin. Otomobil hassas kaynak için çok uygundur. In mevcut araç üretim süreci, polistiren blok kalıplama makine kaynak kullanımı bir trend haline geldi, sadece kaynak kaynak yüzeyi pürüzsüz iken aynı gücü temel malzeme ile elde edilebilir ürünün kalitesini geliştirmek, Mekanik Özellikler etkilemez ürünleri ve geleneksel direnç kaynak kullanımı, mühürleme iyi değil, çizgili, yüksek maliyet yüklemeniz gerekir. Polistiren blok kalıplama makine ve fiber lazer markalama makinası fiyatları, lazer kesim makinesi fiyatları mevcut fiyat olmasına rağmen geleneksel donanımları, lazer işleme, güvenilirlik, verimlilik, hassas, kaliteli ama daha pahalı ve Böylece basamaktır lazer işleme uygulama önemli nedenlerinden birçok alanda geleneksel teknik anlamda eşleştirmek zordur.
Lazer teknolojinin hızlı gelişimi ile lazer uygulama teknolojisi otomotiv, havacılık, Savunma Sanayi, gemi yapımı, Deniz mühendisliği, nükleer enerji donanımları, yüksek teknoloji elektronik, hassas işleme daha yaygın olarak kullanılır, Biyomedikal ve diğer alanları. Polistren blok kalıplama makine bir yönde bir lazer uygulaması olarak geleneksel işleme teknolojisi ve modern lazer teknolojisi karmaşık dayanır. Polistiren blok kalıplama makine güç yoğunluğu yüksek olduğu için enerjinin serbest hızlı, daha yüksek verimlilik geleneksel şekilde işleme verimliliğini, daha geleneksel işleme daha fazla polistiren blok kalıplama makine işleme sahiptir, bu nedenle üstün işleme özellikleri.
Polistren blok kalıplama makine yüksek enerjili lazer darbe yerel Isıtma, ısı iletimi için malzemelerin iç Difüzyon yoluyla lazer radyasyon küçük bir alan içinde malzeme kullanımı, belirli bir havuzu oluşturmak için malzeme erir. Bu değer kaynak, özellikle ince duvarlı malzemeler için kaynak, hassas parçalar yeni bir tür elde edebilirsiniz Punta Kaynak, kaynak, kaynak, kaynak, mühürleme yığın popo yüksek en-boy oranı, küçük kaynak genişliği, ısı etkilenen alan küçük, deformasyon kaynak küçük, hız, kaynak düzgün, güzel, hayır kaynak veya sadece basit bir tedavi, yüksek kaliteli kaynak, sonra başa çıkmak için hiçbir gözenekleri tam olarak kontrol edilebilir, ışık spot, yüksek doğruluk, otomasyon ulaşmak kolay konumlandırma duruldu. Geleneksel işlem yığın, polistren blok kalıplama makine tüm süreç işlem işleme lazer geleneksel kaynak anlamına gelir sahiptir, bu nedenle işlenmiş ürünler, yüzeyi ile temas değil eşleştirebilirsiniz gerektirmez sac kullanılmasını gerektirir avantajları.