Polistren şekil kalıplama makinesi güç batarya uygulanması üzerinde tartışma

- Aug 04, 2017-

Polistren şekil kalıplama makinesi güç batarya uygulanması üzerinde tartışma
Son yıllarda, bazı elektrikli el aletleri, elektrikli araçlar, Elektrikli bisiklet ve diğer kalkınma ihtiyaçlarına, güç çekirdeğine - pil daha fazla ve daha fazla dikkat ediliyor. Güç pil uygulama çalışırken teknoloji yenilik işleme bir kez daha sundu. Bir lazer cihazı olarak---polistiren şekil kalıplama makine kaynak alanında da önemli bir rol oynadı. Uygulamalar kaynak güç pil lazer, özellikle süt işleme modülleri, paketi, vs, lazer kaynak uygulamaları kutup kulak dahil, film, sızdırmazlık, otobüs, paketi modülü, enjeksiyon deliği paket ve benzeri çevir.
Lazer ve kaynak eklem tarafından kullanılan parçaları kaynak farklı güç pil bileşenleri kullanma-ecek var olmak farklı, farklı kaynak iş parçası güç aynı değil, patlama koruyucu güç gereksinimleri 1KW gibi gereklidir; özel kulak 2'gerekli gücü kaynak yumuşak-3KW yukarıda. Kaynak işlem teknisyen uygun lazer seçecek ve parametrelerine göre müşterinin pil malzeme, şekil, kalınlığı, gerilim gereksinimleri, vb kaynak hızı, dalga biçimi, zirve, dahil olmak üzere, kaynak kaynak kafa eğim açısı, vb ayarlamak için güç pil üreticileri gereksinimlerini karşılamak için nihai kaynak etkisi olduğundan emin olmak için makul kaynak işlemi parametre.
Güç pil lazer kaynak parçaları, basınç ve kaçak test gereksinimleri vardır. Örneğin, geçerli pil kabuk malzeme alüminyum, alüminyum piller için tüm güç pil büyük çoğunluğu oluşturuyor. Lazer Kaynak alüminyum daha zor, işaretleri sorunları, stomatal sorunları kaynak yüzeyi yüz, sorunları, yangın iç kabarcık sorunları. Yüzey çıkıntı, stoma bantlı, iç kabarcıklar kaynak ölümcül yaralanmalar, birçok uygulama durdurmak veya bu nedenlerden aşmak için yollar düşünmek zorunda. Araştırma ve geliştirme, erken evrelerinde pil üreticileri bir çok büyük bir baş ağrısı neden olur, çok küçük fiber core ana kullanımıdır veya lazer enerjisi çok yüksek ayarlayın. Pil değil nüfuz etmedi neden veya kaynak ve daha fazla neden kaçak durumu. Şimdi yüksek varlığımla polistiren şekil kalıplama makine bu sorun için mükemmel bir çözüm olabilir. Ek olarak lazer işleme iş parçası lazer yüzey temizlik kaynak kalitesi artabilir ve böylece seçtiğiniz lazer ekipmanları, bir pil sanayi işletmeleri körü körüne düşünmüyoruz kararlı kaynak pil kalite, garanti Fiyat, belgili tanımlık tulum ifa karşılaştırmak için entegre ekipman ihtiyacını.
İnsanların yaşam standartlarını sürekli iyileştirilmesi ve yaşam kalitesinin iyileştirilmesi, insanlar şimdi için malzeme giderek daha yüksek ve daha yüksek, sadece ihtiyaç kaliteli, kişiselleştirilmiş ürün tasarımı yanı sıra yenilikçi fikirler süre değil talep veya eksikliği. Özellikle, şimdi aydınlatma sanayi, zevk için çoğu zaman vermek insanlar katında tam şimdi şehirliler vazgeçilmez süsleri, hayatımızın sürekli bugün, sadece roman yaratıcı çalışma nihai değişen yaşam kalitesini önemli bir konumda işgal aydınlatma ürünleri tüketici kazanmak için favori. Ve şimdi işleme aracı polistiren şekli makine kalıplama, sürekli aydınlatma sanayi veren şimdi sadece paslanmaz çelik, alüminyum kaplama, pirinç ve bakır ve diğer yüksek oranda yansıtıcı malzeme adapte daha büyük olasılıkla, ama aynı zamanda vardır moldless özellikleri olabilir işleme, özel gereksinimleri küçük toplu aydınlatma sanayi tanışmak çok iyi oldu.
Lazer işleme ve lazer yüksek enerji yoğunluğu işlenmiş malzeme yüzeyine ışınla böylece geleneksel anlamına gelir farklı işleme lazer işleme yüksek enerjili lazer ışını, işlenmiş ürün yüzey yoğunluğu kullanımı erime noktası veya kaynama noktasına ulaşmak ve daha sonra yüksek basınç gaz kullanın radyoterapi eriyecek veya gazlaştırma, üfleme tüm malzeme işleme denetimi için bilgisayar yazılım kullanma. Sarma dendrites hissi, gölge değişiklikleri, çiçekler gösterilen ayarla ve geçerli lazer ile kesim teknolojisi aniden canlılık ışık tarafından tasarlanmış hatların dolu haline dönüştürdü özgün soğuk metal yapabilirsiniz. Yerleştirilen karanlık veya pencerenin etkisini tamamen farklı, metal çukur oyulmuş, şekli ve boyutu ile oynamak için ücretsiz olabilir. Polistren şekil kalıplama makine hızlı işleme, yüksek hassasiyetli, bizim aydınlatma ürünleri yapar deseni ile sınırlı değildir ile işleme sürecinde olabilir sadece tasarım, iyi işçilik, süre bireysel ihtiyaçlarına göre şimdi yapma, aydınlatma ürünleri gözümüzün önünde Parlatıcı. Her ne kadar geçerli polistiren şekil kalıplama makine fiyat mevcut fiber daha yukarıda lazer işaretleme makinesi, şimdi etkisi aydınlatma alanında polistiren şekil kalıplama makine pahalı ama polistren şekil kalıplama makinesi ama aynı zamanda diğer maç zordur yöntem işleme.