Polistren blok kalıplama makinesi açısından üç kesimler arasındaki fark üzerinde tartışma

- Sep 06, 2017-

Tartışma polistiren blok kalıplama makine açısından üç kesimler arasındaki fark
CNC Lazer Kesim Makinası: yüksek hassasiyetli; Hızlı; ısı etkilenen alan küçük, deformasyon için kolay değil. Düzgün, güzel, post-işleme olmadan kesti.
Polistren blok kalıplama makinesi: hava basıncı, kesim başlık yüksekliği ve ısınma süresi ve diğer faktörler, genel nedeniyle kesme alev malzeme deformasyon ölçek kesme büyük, yüksek hassasiyetli kesme ihtiyaçlarını karşılamak değil ve kesme hızı düşük, sıcak , vakit geçirmek, insansız işlemi ihtiyaçlarına adapte zordur.
CNC Plazma Kesim Makinası: plazma ile kesme hızı, çeşitli özellikleri, düşük-kalınlık sac ve maksimum kesme hızı 10 m/dak, metalik olmayan malzemelerin çeşitli kesim için uygun kesme alev kesme 10 kat. Sualtı kesim gürültü kesme, toz, zararlı gazlar ve ark sırasında oluşturulan ortadan kaldırabilir, çevresel gereksinimleri için vesile olur.
Genel olarak, polistiren blok kalıplama makinesi, CNC Plazma kesim makine teknolojisi, sayısal kontrol teknolojisi, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojisi, plazma kesim teknolojisi, hassas makine teknolojisi birinde yüksek teknoloji kümesidir. CNC Kesim gelişimi tamamen yerli termal kesme sanayî donanımları düzeyini değiştirebilirsiniz, geçerli tersine çevirmek için ısı kesim sanayi düşük verimlilik, düşük kaliteli, iş yoğunluğu, varlığını düşük malzeme kullanımı çevre kirli ve pis durum aynı zamanda, CNC kesim teknolojisi gelişimi yabancı gelişmiş ülkelerle farkın kapanmakta, ilgili alanları ve disiplinler uluslararası ileri düzey açabilir.
Bugünkü üretim, endüstriyel işlemler büyük bir yardımcı program oynamak ama polistiren blok kalıplama makine makine kalıp çok iyi bilinmemektedir olduğunu, polistiren blok kalıplama makine en çok polistiren blok kalıplama makine işlemde açıklanan Ne tehlikeli? Bir kez küçük bir ışık travma, ciddi sakatlık veya ölüm bile bu soruna neden olan, o zaman nasıl biz etkili önleyebilirsiniz Bu tehlikeleri göz ardı?
1, lütfen herhangi çalıştırmak için ıslak değil ele topuzu elektrik çarpmasına önlemek için geçiş yapma.
güç veya makine çalışırken, 2, lütfen elektrik kabine dokunmaya değil ve herhangi bir elektrik bileşenleri, konsol. Aksi halde elektrik çarpması oluşur.
3, lütfen yaşamak istemiyorum satırı denetleyin veya elektrik bileşenleri, ya da elektrik çarpması veya yaralanma değiştirmek için. Her zaman yol kontrol veya elektrik bileşenleri yerine önce elektriği.
4, bakım personeli, uygun teknik nitelikleri ile ve sıkı kazaları önlemek için ekipman onarmak için elektrik bakım teknik şartlar doğrultusunda olmalıdır, ilgili bakım personeli var mı Polistiren blok kalıplama makinesi tamir değil unutmayın. Polistren blok kalıplama makine çok tehlikeli, polistiren blok kalıplama makine Emanet bilinci dikkat gerekir operasyonda bir Akım agregası olarak elektrik donanımları, türüdür. Bu elektrik çarpması riski, ama şimdi pek çok insan polistiren blok kalıplama makine onlar güvenli kullanım yordamlarına rasgele Harekatı sırasında aldırmayınız kullanın çünkü kesinlikle yukarıdaki ilkelerine uymak. Kazaları önlemek deneyebilirsiniz.
Açısından bakıldığında polistiren blok kalıplama makine satış, müşteri de polistiren blok kalıplama makine avantajları takdir etmiştir ama fiyat faktörü ve sistemin kararlılığını hala bakış sınırlama Polistren blok kalıplama makine. Uygulamanın ana faktörler. Ürün maliyetlerini düşürmek ve Sistem kararlılığını artırmak için bir küçük ejderha polistiren blok kalıplama makine yaygın popüler anahtar olarak kapıymış, küçük ejderha kapı ana maliyeti kesim CNC sayısal kontrol sisteminin dış denetimden geliyor. CNC sistem dış kaynak maliyetini azaltmak, temelde makine maliyetini azaltabilir.