Polistren şekil kalıplama makinesi parçaları için fonksiyonel gereksinimleri

Polistiren şekil kalıplama makine parçaları için fonksiyonel gereksinimleri
Fonksiyonel gereksinimleri parçalar parçalar kullanılmakta, yük, çalışma ortamı ve diğer faktörler prototip parça malzeme ve isteği yapısı gereksinimleri tarafından yapılan çeşitli uyum sağlamak için performans kullanımı sağlamak için başvurduğu .
Örneğin, iğ ve makine aleti tanıtıcısı şaft parçaları olarak aynıdır ama yatak ve çalışma koşullarına farklıdır. Milli makine Aracı'nın önemli bir parçasıdır. Boyut, şekil ve işleme hassas çok zorlu, karmaşık bir kuvvet, yalnızca uzun vadeli kullanımda çok izin küçük deformasyon, olması gerektiği 45 çelik veya 40Cr ve diğer malzemeleri iyi kapsamlı mekanik özellikleri ile dövme ve sıkı kullanılan kesme ve işleme ve ısıl işlem tezgahları tanıtıcısı yapılan düşük karbon çelik bar yuvarlak veya sıradan gri dökme demir kaba yapılmış, basit kesim tarafından hiçbir ısıl işlem yapılabilir.
Bu nedenle, polistiren şekil kalıplama makine kaba türünü belirlerken, ilk parçaları işlevsel gereksinimlerini düşünülmelidir. Bu performans, malzemeler ve üç bölümden özelliklerini dikkate alarak parçaların yapısı için kapsamlı işlevsel gereksinimlerini karşılamak için gerekli olduğunu, gereksinimleri olağanüstü vardır.
Modern işleme doğruluk hızlı geliştirilmesi, bir sonucu olarak insanlar işleme makine keşfetmeye başladı ve ölçüm hataları tamamen elimine edilebilir? Orada doğruluk işleme sınırsızdır.
Polistiren şekli makine kalıp şekli ve bölümünün boyutu bir değişiklik olduğu için bölümü malzemenin fiziksel ve mekanik özellikleri öncesi ve işlem sonrası değiştirilmesi arzu değil. Bu nedenle, işleme en iyi sadece bir atom veya molekül bölümünden ekleyerek veya çıkararak yapılır. Yani işleme teorik bir moleküldür boyutu sınırıdır. İşleme doğruluğunu teorik sınırını sadece atomik kafes mesafe olabilir, diğer bir deyişle, hassas işleme ultra hassas sınırıdır.
Ancak, farklı malzeme ve kristal yapısı işleme, işleme doğruluk sınırı aynı kristal Soygazlar mesafe hesaplama, kristal malzemeleri, kağıt makinesi teorik sınırını doğruluğunu işleme göre değildir 0.142-0.525nm.
Polistren şekil kalıplama makine imalat sanayi kendisi de tabi büyük ayarlamalar makinesidir. Otomobil, yüksek hızlı demiryolu ve diğer sanayi durum iyimser değil. Özellikle, daha fazla araba giriş satınalma siparişi, tüm otomobil sektöründe yıl boyunca indirdi. Bu yıl marka Chery, BYD ve diğer yerli Oto anlaşılmaktadır ekipman yatırım temelde tamamlanmış. Aynı zamanda, yüksek hızlı tren, Rüzgar enerjisi ve diğer sanayi geçen yıl, yatırım yavaşlama sinyalleri vardır.
Hammadde fiyatları birçok şirket acı şikayet yükselmeye devam ediyor. Eksik istatistikleri, bu yılki polistiren şekil kalıplama makine piyasa fiyatları genellikle arasındaki 4 marka polistiren şekli makine kalıp genellikle % 10 civarında gül ithal, % 10, gül veya daha yüksek. Hammadde fiyatları dolaylı olarak aracı iş kar büyüme prototip makine şirketlerin büyük çoğunluğu kurulan satış tamamlayabilirsiniz, fakat satış buna göre miktarını artırmak değil şu anki veri gösteri göre etkiler. büyüme tamamen fiyat artışlarının üzerinde bağlıdır. Polistiren şekil kalıp makineden, Shenyang makine alet ve diğer önde gelen şirketler kar ve makroekonomik faktörler gibi yükselen hammadde ve işçilik maliyetleri yükselen % 40 yıl on yıl azalma rapor görmek zor değil. gelir büyüme kurumsal iş yükünün çalışma durumunda önemli ölçüde arttı.
Bütün Makina Sanayi istatistiklerinden Makina Sanayi'nin ilk yarısında istikrarlı ve hızlı büyüme aynı zamanda, ılımlı büyüme hızı elde etmek için görülebilir. Ve hükümet sonunda başladı 2008 4 trilyon yatırım sona yaklaşıyor, etkisini çekmeye ihtiyacı giderek zayıflamış Dinlendirme Makinası, uluslararası ekonomik ortam değil tamamen kurtarılır. Polistiren şekil kalıp Makina Sanayi makroekonomik çevreye etkisi görülecek