Polistiren Kesme Makinasının Güvenli Kullanımının SağlanmasıPolistiren Kesme Makinasının güvenli bir şekilde kullanılması nasıl sağlanır

Modern üretiminde, Polystyrene Cutting Machine gibi yaygın olarak bazı üst düzey makinelerin kullanımı için üretim çeşitliliği yaygın olarak kullanılmaktadır, bu nedenle bu tür makine güvenliği için ileri teknolojinin kullanılmasını sağlamak için , burada ilgili bilginin deneyimlerini sizin referansınız için özetler.

Belirli iş makinelerine ve kullanan personele dikkat edin

Polisitren Kesme Makinesi, bildiğimiz gibi, çok geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir ve bu tür yüksek hassasiyetli ekipmanlarda, emniyet sağlamak için, belirli Ayarlar'ın kullanımı için yapılması gereken bir şey için, özellikle üç tane Polistiren Kesme Makinesi'ni kullanan belirli bir makineye özgü özel bir makineye karşılık gelen uzman bir personele sahip olması gerekir.

Operatörler yeterlilik sağlamalıdır

Polistiren Kesme Makinesi'ni kesim işlemi için kullanırken, teknik personelin mesleki becerileri ile çalıştırılması gerekir; polistiren için Kesim Makinesi kullanımı yönleri ilgili beceri sertifikasına sahiptir, çünkü profesyonel olmayan operatörler rastgele çalışmamalıdırlar , sadece makineye zarar vermemek için değil, aynı zamanda yanlış çalıştırma nedeniyle potansiyel tehlikeden kaçınmaktır.

Kesmeden önce dış parazitleri giderin

İlgili Polistiren Kesme Makinesi operatörü için, aynı zamanda kesmek için kullanmadan önce, makinenin çalışması sadece çok iyi bir cinsiyet becerisine sahip olmamalı, yapmamız gereken ilk şey makinenin üretebileceği tüm dış malzemeyi çıkarmaktır diyoruz. kullanımın etkileri, operatörün aynı anda çıkarılmasının etkilerini üretir, güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için konsantrasyon durumundadır.

İlgili güvenlik unsurları hakkında sadece kapsamlı bir anlayış, Polistiren Kesme Makinelerinin kullanımında daha güvenli olduğumuzdan ve üretimimiz için daha iyi olmasını sağlayabilir.

Modern üretim için Polistiren Kesme Makinesi'nin yaygın bir şekilde kullanılmasının bugünkü teknoloji ve üretkenlikte, bilim ve teknolojinin mükemmel kombinasyonu, geleneksel üretim verimliliğini kullanan giderek daha fazla ileri teknoloji üretim makinaları benzeri görülmemiş bir özellik taşıyor; ancak iyi bir makine aynı zamanda aynı zamanda bakım yapılması için de kullanılıyor, burada polistiren kesme makinesinin günlük bakım bilgisi hakkında konuşmak için.

Günlük bakım ve onarım

Polistiren Kesme Makinesi'ni kestikten sonra günlük kullanımda ilk yapılacak şey güç, aynı zamanda güç haricinde makineyi ve personel yaralanmalarını engellemek, hayaletten vazgeçmek ve kanal teyp makinesinden temiz hava ve daha sonra kapsamlı ve açık bir şekilde yürütmek için kılavuza yöneltti, makinenin temizlenmesini sağlamak için yukarıdaki kullanma sürecindeki kiri gidermek.

Haftalık bakım ve onarım

Polistiren Kesme Makinası bakımının bir gününün tamamlanmasının ardından, makine kullanımında bir hafta temel alınarak ve makinenin normal kullanımını sağlamak için daha kapsamlı hizmetle, böylece takım tezgahı rayını ne zaman temizleyeceğinizin yanı sıra temizlik, haftalık olarak yağlama yağı kullanımını kontrol edin, genellikle her hafta yağlama yağı ekleyin ve probu, kesme memesini vb. kontrol edin.

Aylık bakım ve onarım

Bir ay boyunca kullanılan makine, bazı rutin bakım yapmakla kalmayıp, aynı zamanda makineyi genel olarak incelemeli, önce makine valfının ve basınç göstergesinin çalışma durumunu kontrol etmeli ve daha sonra gaz borusunu güçlendirmelidir. makine dişli kullanımını ve buna göre ayarlama ve bakımın özel durumunu kontrol edin.

Polistren kesici kullanımı aynı zamanda üretim verimliliğini getirirken, makinenin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için makineyi zamanında bakım yapmak için düzenli olarak daha profesyonel personele ihtiyaç duyarız.