Nasıl geri dönüşüm Makinası daha üretken polistiren yapmak

- Jun 27, 2017-

Nasıl geri dönüşüm polistiren makine daha üretken olun
Polistren geri dönüşüm Atılgan'ın rekabet gücü somutlaşan, polistiren geri dönüşüm makinesi, kurumsal verimliliği artırmak için kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve rekabet çok yararlı bir makinedir. Sirketler sadece CNC ekipman ve en iyi özellikleri kullanımını dikkat edebilirsiniz değil ama aynı zamanda ekipman bakım ve onarım dikkat gerekir, bu doğrudan bir etkisi olup CNC ekipman anahtar uzun vadeli normal çalışmasını. Ekipman sayısı ekipman yönetimi ve teknik yönetim tam olarak etkili yapmak için iyi durumda korumak için çalışma aşağıdaki açıları dikkat etmelidir:
1. ekipman yönetimi ajansları geliştirmek
Üretim departmanı CNC ekipman ve bakım pozisyonları, atölye polistiren geri dönüşüm makine yönetimi için taahhüt ve bakım çalışmaları kadar ayarlamanız gerekir. Bazı deneyimli profesyonel teknisyenleri tuttu ve güçlü bir mesleki bilgi, sorumluluk duygusu ve mekanik, elektrik mühendisleri, CNC ekipman bakım için günlük yönetiminden sorumlu çalışmak için belirli bir yetenek var iş.
2. geliştirmek ve kurallar ve düzenlemeler geliştirmek
Geri dönüşüm polistiren makinenin özellikleri için ve yavaş yavaş CNC ekipman yönetim sistemi, polistiren makine geri dönüşüm güvenli kullanım prosedürleri, CNC ekipman işletim kullanımı gibi uygun yönetim sistemi geliştirmek yordamlar, CNC ekipman, teknik yönetim uygulamaları, bakım CNC ekipman bakım prosedürleri, vb, böylece ekipman yönetimi daha standardize ve sistematik.
3. kurmak bir ses donanımları dosya
CNC ekipman bakım dosya ve üst karakter kurulması, NC ekipman operasyon ve ayrıntılı bir kaydını, başarısızlığın özellikle, donanım hatası zamanı, yer, neden, çözüm ve çözüm detaylı kayıt ve arşiv, öylesine var olmak için kayıtları içinde işlem geleceği, bakım iş başvurusu.
4. CNC ekipman kabulü güçlendirmek
Yeni ekipman kalitesini sağlamak için tesisat donatımı güçlendirmek ve devreye alma ve kabul iş, bu bağlantıyı, hassas, hassas ilgili makinenin önemli performansını özellikle ekipman kabulü Göstergeler, denetim sözleşmeleri, teknik anlaşmalar, uluslararası ve yurt içi standartlarını ve kabul öğeleri öğe tarafından denetlenir. Makine hata ayıklama tamamlandığında, makine parametreleri için RS232 arayüz kullanımı makine dosyası (parametre) önlemek için bir yedek olarak veri aktarımı için kaybolur.
5. bakım ekipleri inşaatı güçlendirmek
CNC ekipman, makine, elektrik, sıvı (gaz), ışık bir yüksek teknoloji ürünleri, yüksek teknik içeriği, işletme ve bakım zor ayarlayın. Bu nedenle, ekipman bakım ihtiyaçlarını karşılamak için bir yüksek kaliteli bakım ekibi oluşturmanız gerekir. Tesisat donatımı ve iç eğitim sınıfları ve diğer formları CNC ekipman operasyon, bakım, programlama ve yönetimi personel ekipman operasyon ve bakım teknik eğitim almak için.
6. geri dönüşüm Makinası polistiren kurulması
Kıyı bölgelerinde çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletmelerin CNC ekipman ve Bakım Yönetimi kaynaklar yetersiz olabilirler, ama aynı zamanda CNC ekipman, donanım, çok sayıda nedeniyle yazılım desteği, böylece aynısı değil bakım zorluklar bir sürü iş. Taraflar kuruluşa yararlı olması bu amaçla, dostu rehber, yönetim ve bakım özelliklerini deneyim, Döviz exchange bilgi, şirketler ile bölgesel kalıp kurabilirsiniz.