Polistiren Blok Kalıplama Makinesi İçin Rehberin Bakımı ve Bakımı

- Jun 27, 2017-

Polistiren Blok Kalıplama Makinesi için kılavuzun bakımı ve bakımı
Polistiren blok şekillendirme makinesi, dikdörtgen kılavuz raylar, çift eksenli doğrusal kılavuz, silindirik doğrusal kayma ünitesi, vb. Gibi polistiren blok makina mekanik hassasiyetinde çeşitli ray rayları kullanılarak sıklıkla kullanılırsa, belirli bir etkisi olur. Bununla birlikte, hangi kılavuz ray tipinin ne olursa olsun, düzenli olarak bakımında olması, ekipmanın mekanik işlemesinin doğruluğunu etkin şekilde sağlayarak demiryolunun ömrünü uzatabilir.
Raylı sistemin ömrünü sağlamak için düzenli bakım önemlidir. Kılavuz ray, makinenin hassas parçalardan biridir;% 100 toz önleme, toz kirliliği imkansızdır. Bu nedenle, kullanıcı düzenli olarak bakım, kontrol etmelidir. Doğrusal kılavuz ve doğrusal makaralı kılavuz kolu düzenli yağlama gerektirir, çelik bilye ve makaralı parçaların doğrusal kılavuz sistemi yağ konektörü ve braket bağlıdur. Yuvarlanan elemanların iyi yağlanmasını sağlamak için kullanılan ray sisteminin biçimine bakılmaksızın, makineyi zaman doğruluğunu korumak için uzatmak için ray sisteminin aşınmasını azaltabilir.
Polistiren blok makinesi nasıl çalışır? Qingdao Shengtong tarafından size şunlar söylenebilir: Qingdao Shengtong birkaç on yıl süren üretim teknolojisi deneyimine sahiptir ve lazer kalıplama makinesi imalatçılarının en büyüğüdür.
1, Polystyrene Blok Kalıplama Makinesi cihazın bir ucunun önündeki kayan plaka bir bıçak vardır onaylamak için, basınç plakası boyutunu açın;
2, bir soyma elyaf kaplama, 30-40 mm ayrılmış çıplak elyaf uzunluğu, alkol batırılmış pamuklu veya pamuklu kağıt elyaf sarılı ve daha sonra elyaf temizleyin. Pamuklu veya pamuklu kağıtla sürtün, ikinci kez silinmek için aynı pamuklu veya pamuklu kağıdı kullanmayın (Not:% 99'dan fazla alkol saflığı kullanın).
3, görsel fiber kaplama kenar hizalama kesici ölçek (12-20cm) uygun skala, el sol ve sağ lastik yastık çıplak fiber gerektiren, fiber içine kılavuz oluk içine sol.
4, Polistiren Blok Kalıplama Makinesi, küçük baskı plakası, büyük baskı plakasını kapatın, bıçağın alt yüzeyini kesmesi ve kaydırma işleminin serbest bırakılması için kaydırıcıyı bir bıçakla itin ve fiber;
5, sol elle büyük baskı plakasını açmak ve elyaf enkazını çıkarmak için kesici tutun, sağ el sabit bir kaba koyun.
6, Polistiren Blok Kalıplama Makinesi elini hafifçe sıkıştıracak şekilde sol elle tutarken sağ elle ufak bir baskı plakası açın, elyafın kesme ucunu dikkatlice çıkarın Not: Temiz elyaf kısmı dokunmayın.