Bakım ve Bakım Kılavuzu polistren blok kalıplama makinesi için

- Jun 27, 2017-

Bakım ve Bakım Kılavuzu polistiren blok kalıplama makine için
Polistren blok şekillendirme makine dikdörtgen kılavuz raylar, biaxial çekirdeği doğrusal Kılavuzu, silindirik doğrusal sürgülü birim, vb, polistren blok makine mekanik duyarlığı'raylar farklı türleri kullanarak şeklinde yaygın olarak kullanılan belirli bir var etkisi. Ancak, Kılavuzu demiryolu hangi türü ne olursa olsun, olmalıdır düzenli olarak onun bakım üzerinde etkili MEKANIK demiryolu ömrünü uzatmak için ekipman doğruluğunu sağlamak.
Raylı sistem yaşam sağlamak için düzenli bakım önemlidir. Kılavuzu demiryolu makinenin hassas parçalarından biridir, % 100 toz koruma, toz kirliliği mümkün değildir. Bu nedenle, kullanıcı düzenli olarak kontrol etmelisiniz, bakım. Doğrusal Kılavuzu ve doğrusal makara kızağı sütun normal yağlama, doğrusal Kılavuzu sistem çelik topu bir sürü gerektirir ve silindir parçaları yağ bağlantısı ve köşeli ayraç ile donatılmıştır bağlı. İyi yağlama haddeleme unsurları tutmak için kullanılan raylı sistem biçimi ne olursa olsun, zaman doğruluğunu korumak için makine genişletmek için raylı sistem aşınma azaltır.
Polistren blok makinesi nasıl çalışır? Qingdao, söylemek sen Qingdao Shengtong üretim teknolojisinin birkaç yıl vardır Shengtong izleyerek deneyim ve en büyük lazer makine üreticileri kalıp.
1, polistiren blok kalıplama makine cihazın önünde bir ucu, sürgülü plaka bir bıçak vardır onaylamak için kapağın boyutunu açın;
2 fiber kaplama, sıyırma bir striptizci ile çıplak fiber uzunluğu 30-40 mm saklıdır, pamuk veya pamuk kağıt lif sarılmış alkol ile daldırma ve fiber temiz. Ovmak pamuk veya pamuk kağıt ile aynı pamuk veya pamuk kağıt ikinci kez silmek için kullanmayın (Not: Lütfen kullanım daha fazla alkol saflığı % 99).
3, görsel fiber kaplama kenar hizalama kesici ölçek (12-20cm) uygun ölçek Kılavuzu oluk içine fiber, sol eline düz sol ve sağ lastik pedi üzerinde çıplak fiber gerektiren.
4, polistiren blok kalıplama makine yakın küçük kapağın büyük baskı levhası, fiber alt yüzeyinde bıçak kesim kaydırıcıyı, bir bıçak ile cihazın itin ve diğer tarafa fiber kesme, slayt için ücretsiz;
5, kesici, büyük baskı levhası açmak ve sabit bir konteyner içine elyaf enkaz kaldırmak için sağ el sol elini tut.
6, polistiren blok kalıplama fiber sağ küçük kapağın açmak için süre çimdik için makine sol eliyle dikkatli bir şekilde çıkarın kesme sonuna kablo, Not: temiz lif dokunmayın bölüm.