Günlük Temizlenecek Polistiren Blok Kalıplama Makinesi Parçaları

- Aug 14, 2017-

Polistiren Blok Kalıplama Makinesi Günlük temizlenecek parçalar
Polistiren Blok Kalıplama Makinesi günlük kullanımda, bazı kilit bileşenlerinin temizlenmesinde kullanılır, zayıf kesime neden olan zayıf işleme ortamıyla birleşince, kalite kesme iyi değildir, Polistiren Blok Kalıplama Makinesi artık yaygın olarak kullanılmaktadır. Polisitren Blok Kalıplama Makinesi çalışma ortamı genelde yoksul, fakir çevre, metal tozu nispeten büyük olduğu için, makine ekipmanlarının üretiminde kullanılan, daha sonra ekipmanın normal çalışması, koruma dikkatsizce sürecin kullanılması büyük bir etkisi olmalı, makine ciddi bir yanma parçaları kapsamlı bir temizlik ve bakım yapmak için, firmamız yılların deneyimine dayanarak, Polystyrene Block Kalıp Makine üç bölümünü temizlemek özetlenebilir özetlemek gerekir.
1, meşale ve aşınma parçaları
Meşale giren ve aşınan parçaları çalınan herhangi bir mal plazma sisteminin işlevini ciddi şekilde etkiler. Aşınan parçaları değiştirirken temiz flanşın üzerine yerleştirin ve daima meşale bağlantı ipliğini kontrol edin ve elektrot temas yüzeyini ve memeyi hidrojen peroksit ile temizleyin.
2, meme
Plazma gazını yapmak için hava veya oksijen kullandığınızda oksit meme içine çöker, bu oksit kesim hava akışını etkiler, böylece aşınan parçaların ömrü azalır. Oksidi çıkarmak için memenin içini temiz bir pazenle silin.
3, koruyucu kapak
Polistiren Blok Kalıplama Makinesi üzerindeki cüruf daima çıkarılmalıdır, aksi halde cüruf tahrip edici bir "ağır plazma ark" na neden olacaktır. Genellikle bakım ve bakım: Günlük kullanımdan sonra Ve kir pabuçları, gaz kaynağından ve güç kaynağından uzaklaşın, tezgah borusunu zamanında gaz boşaltın; makinenin yatay, boyuna raylar ve raf yüzeyini yağlama yağıyla veya yağsız olarak gözlemlemeye dikkat edin, böylece iyi yağlanır; Profesyonel olmayan işlemleri önlemek için cihazı uzun süre kapatmayın.
Plazmanın en önemli uygulama malzemesini kesen evde kullanımı paslanmaz çelik, paslanmaz çelik malzemelerin kesilmesini sağlamak için Polistiren Blok Kalıplama Makinası'nın kullanılması, etkili bir şekilde kesme hızını ve verimliliğini artırmak için malzemelerin israfını azaltmakla kalmaz, paslanmaz çelik kalitesi çelik işleme de daha iyidir CNC işleme işletmelerinde, işletmelerin çoğunun işleme şirketlerinden biri olarak kesme ve kaynak işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamak ve süreci kullanmak için bir paslanmaz çelik kesim Polistiren Blok Kalıp Makinesi ekipmanı olarak sağlamak bazı detaylara dikkat etmek için aşağıdakiler dahildir:
1. Krom daha sertleştikten sonra 13 paslanmaz çelik, çatlamak eğilimi gösterir. Farklı tiplerde krom paslanmaz çelik elektrot (G202, G207) kaynak için Polistiren Blok Kalıplama Makinesi kullanımı, yavaş soğutma tedavisinden sonra 300 ℃ ön ısıtma ve 700 ℃ fazla olmalıdır. Kaynak kaynak sonrası ısıl işlem olamazsa, krom-nikel paslanmaz çelik elektrod kullanmalısınız (A107, A207).
2. Krom paslanmaz çelik, belirli aşınma direncine (oksitleyici asit, organik asit, kavitasyon), ısı ve aşınma direncine sahiptir. Genellikle santral, kimyasal, yağ ve diğer ekipman malzemeleri için kullanılır. Krom paslanmaz çelik kaynak kabiliyeti zayıftır, Polistiren Blok Kalıplama Makinesi işlemi, kaynak işlemi, ısıl işlem koşulları ve uygun kaynak elektrotlarının seçimine dikkat etmelidir.
3. Krom nikel paslanmaz çelik elektrot yaygın kimyasal, gübre, yağ, tıbbi makine imalatı kullanılan iyi korozyon direnci ve oksidasyon direnci vardır.
4. Krom-nikel paslanmaz çelik kaynak işlemini, karbürlerin tekrar tekrar ısıtılması, korozyon direnci ve mekanik özelliklerin azaltılması ile tamamlamak için Polistiren Blok Kalıplama Makinası kullanılması.
5. Krom 17 paslanmaz çelik, korozyon direncini ve kaynak yapılabilirliğini arttırmak ve Ti, Nb, Mo vb. Kararlılık elementleri miktarında uygun artış, daha iyi krom 13 paslanmaz çelik kalitesinden daha iyi olmasını sağlamak için. Polistiren Blok Kalıplama Makinesi Bu tip krom paslanmaz çelik elektrodun (G302, G307) temperleme işleminden sonra 200 ° C'nin ve 800 ° C'nin üzerinde önceden ısıtılması gerekir. Kaynak, ısıl işleme tabi tutulamazsa, krom nikel paslanmaz çelik elektrod kullanmalısınız (A107, A207).
6. Krom-nikel paslanmaz çelik tozu titanyum ve düşük hidrojen türe sahiptir. Titanyum kalsiyum tipi AC ve DC için kullanılabilir, ancak derin kaynaklarda lehim derinliği ve kolaylıkla kırmızı olması nedeniyle, Polistiren Blok Kalıp Makinesini DC güç kaynağı ile olabildiğince kullanın. Tüm konumlu kaynak için çap 4.0 ve altı, düz kaynak ve düz kaynak için 5.0 ve üstü kullanılabilir.
7. Polistren blok kalıplama makinesinin ısınmadan korunması ve göz korozyonu oluşması için, kaynak akımı çok fazla olmamalı, karbon çeliği elektrodunun yaklaşık% 20'sinden az olmamalı, ark çok uzun olmamalı, katlar arasında soğuk, dar boncuk uygun.
8. Elektrot kullanıldığında kuru tutulmalıdır, titanyum kalsiyum tipi 1 saat boyunca 150 ℃'de kurutulmalıdır, düşük hidrojen tipi 200-250 ℃ kurutma süresi 1 saat olmalıdır (cildin kabuğunun soyulması veya tekrarlanması mümkün değildir) ), Polistiren Blok Kalıplama Makinesi kaynağının karbon içeriğini arttırmamasına ve kaynakların kalitesini etkilememesine neden olacak şekilde, elektrotun derisini ve diğer kirleri önlemek için.