Polistiren Kesme Makinesi İnce Malzemeleri Kesmenin Avantajları

- Sep 14, 2017-

Polistiren Kesme Makinesi İnce Malzemeleri Kesmenin Avantajları
Polistiren Kesme Makinesi, hızlı kesme hızı, dar yarıklar, yarık oluşumu, küçük ısı etkilenen bölge, düşük iş parçası deformasyonu, basit çalışma ve önemli enerji tasarrufu etkisi ile karakterizedir. Çeşitli gaz kesimine uygundur, ancak kalın iş parçası kesme etkisi çok iyi değildir, çünkü malzemenin kesilmesi en iyisidir.
Polistiren Kesim Makinesi, yüksek hızlı ve düşük maliyetli ve diğer özellikleri ile ısıl işleme esaslı çelik ve diğer metal malzemeler işleme yöntemleri ile, işleme endüstrisinde polistiren kesme makinesinin birçok kullanıcısının endişeleri olmuştur kesme kalitesi veya kesme verimliliği CNC alev kesiminden üstündür, özellikle çeşitli metalleri kesmek için farklı çalışma gazları ile birlikte kullanılabilir, özellikle demir dışı metal sac kesme etkisi daha iyidir. Ancak Polistiren Kesme Makinesi sıcak bir çalışma ekipmanı olarak, kesim işleminde kaçınılmaz olarak termal deformasyona uğrayacaktır. Çalışmalar, kesme sırasında farklı kesme işlemlerinin seçilmesinin deformasyon miktarını etkili bir şekilde artırabildiğini göstermiştir.
İşlenecek parçanın deformasyonu ve polistiren Kesme Makinesinin etki alanı analiz edilerek, kesmeden önce uygun levha tesviye işleminin yapıldığı ve kesim işlemi sırasında iş parçasının hareket etmesini önlemek için levha doğru şekilde sabitlendiği sonucuna varılmıştır. Program kesilirken, iş parçası yüzeyinin ve ana kart ayrımının maksimum boyutu olacak şekilde makul kesme işlemini seçin; iki çift kesme kontrol metodu ile, uzatılmış parçaları veya özel parçaları kesmek için, etkili bir şekilde iş parçasının termal deformasyonunu önleyebilir ve azaltabilir.
Çeşitli endüstrilerdeki ekipman, ince levha kesme, açma, kazma, delme ve diğer kesim işlemleri için çeşitli makine, metal yapı imalatı, kurulum ve bakım gibi geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Polistiren Kesme Makinesi, çalışma gazları ile birlikte kullanıldığından, birçok Polistiren Kesme Makinesi sayısal bir kontrol sistemi ile donatılmıştır. Metal kesme gereksinimleri, metal karakteristikleri ve diğer faktörler gibi, polistiren kesme makinesinin satın alınmasında, satın alınacak şeyler yapmak için daha fazlasını, daha fazlasını, daha fazlasını sorun, daha önemlidir.
Her çizimin mekanik işleme içine Mekanik parçalar, teknik şartları için bir aksaklık var, çapak alma işlemi, süreç personeli sık sık raspası, kumaş yuvarlak, zımpara bezi, kemer ve çapak kaldırmak için diğer yolları kullanarak, işlem dosyaları derleyemezsiniz . Bilim ve teknolojinin gelişimi ve üretim gelişimi ile yapay çapak alma, modern pazarda rekabetçi ürün kalitesine ve üretim ihtiyaçlarına uyum sağlayamamıştır. Polistiren Kesim Makinesi bitirme teknolojisi kademeli olarak geleneksel çapak alma işleminin yerini almıştır ve giderek daha fazla olmuştur. değerli ve bazı bitmiş ve aydınlatma ileri kurumsal mekanik parçaları çizimleri teknik gereklilikleri içine teknik personel ve standart bir süreç oluşumu olmuştur.
Polistiren Kesim Makinesi işleme, süreçten sadece, bazı sac işleme için Tabii ki, ikincil işleme gereksinimlerini karşılayabilir, düzgünlüğün kesilmesi, mekanik işleme çoğu için, ilk işlem adımlarının malzeme aittir Finishing , kesim CNC kesiminin doğruluğu, kesim malzemeleri için polistiren kesme makinesi uygulama teknolojisinin son gelişmesiyle birlikte bazı boşluklar var, yüzey kaplaması da önemli ölçüde iyileştirildi, şu Teksas Litt CNC esas olarak bu konuda olacak ve kullanıcıların çoğunluğu değiş tokuş edecek .
Polistiren Kesme Makinesi, emme ve egzoz boruları, emme valfleri, basınçlı hazneler, enjektörler, enjektörler, silindir kafaları, türbin gövdeleri ve bıçakları, spline'lar, dişliler, frenler vb. Gibi otomotiv parçalarının işlenmesinde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Mesela: özel bir iki istasyonlu taşlama tahıl akışı üretim hattında kaba silindir kafa dökümü, 30'a kadar saatlik üretim kapasitesi, Ra0.4μm'den Ra4μm veya Ra5μm pürüzlülüğü, emisyonları% 7 oranında düşürebilir, motor 6 kat arttı % ve kilometre oranı% 5.
Yakıt enjektörlerinin işlenmesinde benzersiz olan, son zamanlarda geliştirilen Polistiren Kesme Makinesi mikrogözenekli aşındırıcı akış teknolojisi. Ekstrüzyon basıncı, aşındırıcı sıcaklık ve viskozite arasındaki ilişkiye dayalı karmaşık program işlemleri yapar. İşlem sırasında, memenin ayarlanan akışına ulaşıldığında işleme otomatik olarak durdurulur. Yaklaşık 10 saniye içinde işleme süresi, akış dağılımı ±% 1'de kontrol edilebilir. Bu işleme ekipmanı ayrıca akış test cihazı ve yüksek basınçlı temizleme ekipmanları ile donatılmıştır. Bu cihazlar, tekli veya çoklu istasyon sağlamak için kullanıcı ihtiyaçlarına dayanabilir. Aynı zamanda, parça işleme, ölçme ve temizleme de dahil olmak üzere, robot bağlantılı eksiksiz bir sistem olabilir.