Polistiren Kesme Makinesi Nasıl Çalışır?

- Jul 24, 2017-

Polistiren Kesme Makinesi Nasıl Çalışır?
Polistiren Kesme Makinesi Nasıl Çalışır? Qingdao Sheng Tong'un size sunduğu şu ki, Qingdao Shengtong birkaç on yıl boyunca üretim teknolojisi deneyimine sahiptir ve Qingdao bölgesinde en büyük lazer kesme makinesi üreticileri arasındadır.
1, cihazın kayıcı plakanın önüne bir bıçak teyit etmek için, baskı plakasının boyutunu açın;
2, bir sıyırma sıyırma fiber kaplama, 30-40 mm ayrılmış çıplak lif uzunluğu, elyaf sarılı alkollü pamuk veya pamuklu batırılmış batırılmış ve daha sonra elyaf temizleyin. Emici pamuklu veya pamuklu bir kağıtla silin, ikinci kez silinmek için aynı pamuklu veya pamuk kağıdını kullanmayın (Not:% 99'dan fazla saflık alkol kullanın).
3, görsel fiber kaplama kenar hizalama kesici ölçek (12-20cm) uygun skala, el sol ve sağ lastik yastık çıplak fiber gerektiren, fiber içine kılavuz oluk içine sol.
4, küçük baskı plakası, büyük baskı plakasını kapatın, bıçağın alt yüzeyini kesmesi ve diğer tarafa kayması için elyafı kesmek için kaydırma çubuğunun bıçağı ile cihazı itin;
5, sol el kesici, büyük baskı plakasını açmak ve elyaf enkaz kaldırmak için sağ el tutun sabit bir kap içine.
6, sol el ile tutamak elini tutarken, sağ el küçük bir baskı plakası açmak için dikkatlice lif kesme ucunu çıkarın Not: temiz lif kesiti dokunmayın.
Polistiren Kesme Makinesi Kullanın Not:
1) çift odak uzaklığı lazer kesme kafası, lazer kesme kafası hasarı ile sonuçlanan savunmasız nesneler üzerinde uzun süreli kullanımda bir lazer kesme makinesidir.
2) polistiren Kesme Makinası düzlüğünü ve dikey makineyi kontrol etmek için altı ayda bir, normal bakım ve zamanında hata ayıklama işlemini gerçekleştirdi. Bunu yapmadım, etkisini kesmek mümkün değil ne kadar iyi, hatanın artması, kesim kalitesini etkilemektedir. Bu öncelikli olmak zorundayız.
3) Makinenin içindeki toz ve kiri temizlemek için haftada bir kez bir elektrikli süpürge ile kapatın, tüm elektrik dolapları kapalı toz olmalıdır.
4) Polistiren Kesme Makinası şeridini daima kontrol edin, sıkıştırın. Ya da operasyonda bir sorun, insanlara zarar verebilir, ciddi ölümle sonuçlanabilir. Çelik küçük bir şey gibi görünüyor, bir sorun hala biraz ciddi.
5) Polistiren Kesme Makinesi rayları her zaman temizlenmeli, toz ve diğer artıklar temizlenmeli ve ekipmanın her zaman düzenli rafı ve yağsız yağı silerek temizlenmeli ve pislik olmaksızın yağlanmalıdır. Raylar düzenli olarak temizlenmeli ve yağda motor da düzenli olarak temizlenmelidir ve yağda makine daha iyi, daha doğru kesim yürümekte, ürünün kalitesini azaltmak için daha iyi bir performans sergilemektedir.
Her çizimin mekanik işleme içine Mekanik parçalar, teknik şartları için bir aksaklık var, çapak alma işlemi, süreç personeli sık sık raspası, kumaş yuvarlak, zımpara bezi, kemer ve çapakları kaldırmak için diğer yolları kullanarak, işlem dosyalarını hazırlamak olamaz. Yapay çapak alma, bilim ve teknolojinin gelişmesi ve üretimin geliştirilmesi ile birlikte, modern pazar rekabeti ürün kalitesine ve üretim ihtiyaçlarına adapte olamamıştır; Polistiren Kesim Makinesi bitirme teknolojisi kademeli olarak geleneksel çapak alma işleminin yerini almış ve daha fazla kişiye değerli olmuştur ve şimdi bazı gelişmiş kurumsal mekanik parçalar bitirme ve aydınlatma çizimlerin teknik gereklilikleri içine teknik personel olmuştur ve standart süreci oluşumu.
Polistiren Kesim Makinesi işleme, işlem açısından bakıldığında sadece birincil işleme adımlarının materyaline aittir, mekanik işlemenin çoğu için, düzgünlüğün kesme parçaları, tabii ki bir tabaka için ikincil işleme gereksinimlerini karşılayabilir metal İşleme ve diğer finisaj, CNC kesim doğruluğu bazı boşluklar var, yüzey kaplaması için kesim materyalleri hızlı bir gelişme için Polistiren Kesim Makinesi teknolojisi son gelişme ile de önemli ölçüde geliştirildi, aşağıdaki Texas Litt CNC ana olacak Bu sayı kullanıcıların çoğunluğu ile iletişim kurar.