Polistren kesme makinesi gelişme ve ilerleme bir süreçtir

- Aug 24, 2017-

Polistren kesme makinesi gelişme ve ilerleme bir süreçtir
Teknoloji tarafından driven, daha fazla ve daha fazla kesme makinesi türleri, işlev daha rafine, bu polistiren kesme makinesi otomatik CNC ekipman tasarım kesme çini sorununu çözmek için tasarlanmıştır. Aslında, polistiren kesme makinesi gelişme de bir süre olmuştur ve bu süreç modelleri çeşitli, farklı özellikleri vardır.
1, taşınabilir polistiren kesme makinesi sakıncaları
Teknoloji tüm yönleriyle daha fazla sorun vardır mükemmel değildir bu yüzden bu ilk üründür. Taşınabilir polistiren kesme makinesi sadece büyük gürültü, toz, ama hız hızlı olduğundan, orada da hiçbir platform kontrol ve zor kesme kurşun. Özellikle çizgi kesmek için kullanılan, etkisi çok yetersiz olur; anahtar güvenli değil.
2, itin masaüstü polistiren kesme makinesi geliştirme
Bir el ile polistiren kesme makinesi, ama etkisi belirgin bir biçimde iyileştirilmiş ve verimliliği nispeten yüksektir. Fayans kesmek için kullanın sonra temel çizgi, kopma görünmeyecek ve diğer istenmeyen olaylar, kullanıcılar üretim maliyetlerinde tasarruf yardımcı olabilir. Ama itme tipi polistiren kesme makinesi sadece ihtiyaçlarını kesme küçük toplu karoları için uygundur.
3, CNC polistiren kesim makinası özellikleri
Mikro bilgisayar dijital denetiminde kullanıldığından, yani el ile yapılması gerekmez ölçüm boyutu artı CNC polistiren kesme makinesi için alınan doğrusal Kılavuzu ve topu vida yüksek hassasiyetli servo sistemin ile konumlandırma sisteminin bulunuyor daha fazla kesme doğruluğunu geliştirmek. Ve kesme hızı çok büyük miktarlarda karşılamak için nispeten hızlı olduğundan, değişken boyutu ihtiyaçlarını kesme.
Müşteri gereksinimleri geliştirilmesi ile daha fazla ve daha fazla üreticileri CNC polistiren kesme makinesi yerine taşınabilir masaüstü kesme makinesi, ister hız veya doğruluğu önemli ölçüde geliştirilmiş kullanıyorsunuz.
Endüstriyel çelik işleme işlemi ve sonuçta makine çeşitli için uygulanır ve donanımları, polistiren kesme makinası da onlardan biri, özellikle çelik taşlama ve bakım için oldukça ideal çalışma ekipmanları. Polistiren kesme makineleri bazı önceki araçları göre avantajları nelerdir?
İlk kullanımı kolay, farklı gerilim için şok tedavisi farklı yükseklik ve çelik denetim işlemi büyük ölçüde çelik kalite kontrol kararlılığını karşılamak için denge gücünü artırabilir. Operasyon sırasında polistiren kesme makinesi kesme cihazı yerine gerek yok, malzeme ve şekiller, etkili maliyet tasarrufu ve zaman farklı türde bir meme işlenebilir.
Polistiren kesme makinesi kullanır gibi aşındırıcı kum çalışma aracı olarak yani belgili tanımlık kesme sadece daha az çapak; ekipman çalışma programı esas olarak çizgi grafik tasarlayabilirsiniz veya giriş--dan diğer bilgisayar yazılımı DXF dosya oluşturulan yazılım, çizim CAD tarafından oluşturulur.
Buna ek olarak, bu polistiren kesme makinesi üçüncü taraf yazılım, iş parçası kaybını azaltmak mümkün olduğu kadar destekleyebilir. Yazılım makineye transfer program oluşturulan sürece CAD aracı yoldan ayarlayabilirsiniz ve doğru konumlandırmayı sabitleyebilirsiniz ve hız kesme hesaplanır.
Polistren kesme makinesi kesme zaman ısı üretmez ve dikiş çizikler üretmek değildir; kesme ve delme herhangi bir eğri için kullanmak istiyorsanız, kalıp, çok uygun gerekmez. Su gibi bir kesme, doğal olarak değil çelik bütünlüğünü sağlamak için kırık malzemeleri oluşumu temassız kesim olduğunu.