Polistiren Kesme Makinesi Ürün Özellikleri Ve Uygulamaları

- Aug 04, 2017-

Polistiren Kesme Makinesi ürün özellik ve uygulamaları
Lazer kesme, bugünün insanlarında teknolojiyi kesmenin en iyi kesim yöntemidir. Lazer kesim avantajları: Küçük termal deformasyon, yüksek kesme hassasiyeti, düşük gürültü, hiçbir kirlilik, otomatik kesimi gerçekleştirmek kolay, ilk yatırım olmasına rağmen), ancak işlem maliyeti parça işlemeden% 50 daha düşüktür. Geniş bir uygulama yelpazesi, esnek teknoloji, yüksek hassasiyetle işleme, kaliteli, temiz üretim süreci ve otomasyon, esneklik, istihbarat gerçekleştirmeyi kolaylaştıran ve ürün kalitesini, işgücü verimliliğini ve benzeri unsurları iyileştiren gelişmiş bir üretim teknolojisi olarak lazerle kesme.
Fiber lazerler, son yıllarda lazer alanında ilgi odağı haline gelmiştir. İşleme alanında kullanılan fiber lazerler, geleneksel YAG, C02 lazerlerin hızla yerini almıştır. Genel olarak, orta güçlü fiber lazerler en gelişmiş endüstriyel işleme lazerlerinin üçüncü nesli olduğuna inanılmaktadır. Polistren Kesme Makinesi Fiber lazerler birçok benzersiz avantaja sahiptir: iyi kiriş kalitesi; küçük boyutlu, hafif, bakım gerektirmeyen; hava soğutmalı, kullanımı kolay; düşük işletme maliyetleri, endüstriyel ortamlarda kullanılabilir; uzun ömür, yüksek hassasiyet, hızlı; Yüksek dönüştürme verimliliği, akıllı, otomatikleştirilmiş, esnek operasyon elde edebilir. Lazer teknolojisinin gelişmesinden, fiber lazer, lazer gelişiminin yönünü ve trendini temsil eder; sanayii, ulusal savunma ve diğer alanlar önemli uygulama umutlarına sahiptir.
Özellikler
1. 500-2000W'luk yüksek güçlü Polystyrene Kesme Makinemiz, tek taraflı, çift etkili, çift taraflı tahrik yapısı, ithal edilmiş yüksek hassasiyetli redüktör, raf ve pinyon ve doğrusal kılavuz, düzgün iletim, hızlı ivme, yüksek konumlandırma doğruluğu kullanmaktadır.
2. Otomatik yakınlaştırma kesme kafasıyla, kesme odak konumunu değiştirmek için sistem parametreleri aracılığıyla konumu ayarlayabilir, geleneksel elle ayarı terk edebilirsiniz.
3. Mercek izleme fonksiyonu ile, ürün işleme kararlılığını sağlamak için, mercek sıcaklığını otomatik olarak tespit edebilirsiniz.
4. Operasyon daha basit hale gelmesi için, önemli bir kalibrasyon, otomatik arama kenarı, otomatik dizgi, kurbağalama ve diğer güçlü teknoloji işlevlerine sahip olun.
Uygulama alanları ve kesme kapasitesi
1, kesim alanı için uygundur: iki boyutlu uçak kesimi;
2, sanayi uygulamaları: gıda makineleri, mutfak eşyaları, asansör imalatı, ev aletleri, gıda makineleri, tekstil makineleri, takım işleme, otomotiv, dekorasyon reklamcılığı, havacılık, gemi yapımı, mühendislik makineleri, lokomotifler, tarım ve ormancılık makineleri, elektrik üretimi, , Lazer işleme hizmetleri ve diğer makine imalat ve işleme sanayileri;
Bu işleme amaçları için Polistiren Kesim Makinesi, öncelikle CORELDRAW, AUTOCAD grafikleri vektör hatları, pnömatik markalama makinesi şeklinde yapılacak ve daha sonra ilgili PLT, DXF desenini, Polystyrene Kesme Makinesi kontrol yazılımı ile dosyayı açmak için kaydedip, enerji ve hız gibi malzemelerin işlenmesine ve diğer parametrelere göre çalıştırılacak şekilde ayarlanabilir. Lazer ayrıca aynadan sonra lazer tarafından üretilen yüksek tutarlılık, yüksek mukavemetli, yüksek yönlü lazer ve ayna tarafından işlenmiş nesnelerin üzerine ışınlanacak ve bu şekilde işlenmiş öğelerin (yüzey) güçlü ısı ve sıcaklık ile dramatik bir şekilde artması So. yüksek sıcaklık ve hızlı erime veya buharlaşma nedeniyle noktası, yörüngenin lazer kafası ile işleme amacına ulaşmak için. Mevcut Polistiren Kesme Makineleri genellikle kendi sabit disklerine sahiptir, büyük bir veri kaynağı girebilir.
Polistiren Kesme Makinesi Lazer, doğal dünyadaki diğer ışık saçan cisimcikler gibi bir çeşit ışıktır, atomların (moleküller veya iyonlar) geçişinden kaynaklanır ve spontan radyasyondan kaynaklanır.
Polistiren Kesme Makinesi vektör gravürü: Coreldraw, AutoCad, Iluustrator ve diğer dizgi tasarımı gibi vektör yazılımlarının kullanımı ve PLT, DXF, AI formatına ihraç edilen grafikler, işaretleme makinesi ve daha sonra grafik açmak için özel bir lazer kesme gravür yazılımı kullanın dosya, İşleme için lazer gravür makinesine gönderildi.
Lazer gravür: bitmap oyma ve bitmap oyma bölünmüş, nesne yüzeyinde ağırlıklı olarak: bitmap oyma: biz pazara bağlı grafik parçalamak için gereken PHOTOSHOP ilk ve bir tek renkli BMP desen dönüştürülür ve daha sonra grafik dosyasını açmak için özel lazer gravür kesme yazılımı.