Polistren genişletici Pazar artı bir kaçınılmaz sonuç olduğunu

- May 19, 2017-

Polistren genişletici makine operasyonu, sanayi yerli yeni ve genişleme projeleri 2012 Çin yılı sonuna bekleniyor olarak Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın en büyük üreticisi ham akrilik asit ve akrilik ve net importe tarafından aşacak Akrilik net ihracatçı içine r. İsteğe bağlı büyüme kapasitesi büyüme hızı ile devam edebilirim değil iken, yeni üretim sindirmek nasıl ilgili.

Polistren genişletici makine bu Jiangsu Jurong Kimya Şirketi Taixing bahar içinde bir dizi Eylül ayında ham akrilik aygıt 160.000 ton da benzer bir aygıt boyutuna koyacağız işlemi içine koymak anlaşılmaktadır. Jiangsu Miki 60.000 ton ham akrilik cihazın ilk yarısında yıllık bir çıkış işlemi koymak grup bu yıl da butil akrilat aygıt 80.000 ton yıllık bir çıkış işlemi koyacağız Ağustos ayında bekleniyor. CNOOC bir yıllık 160.000 ton ham akrilik asit tesisi ve akrilik bitki 160.000 ton yıllık bir çıkış Temmuzda sürücü için planlandığı gibi çıktı.

Polistren genişletici makine mevcut, Çin'in planlama ve polistren genişletme projesi orada inşaatı çok altındadır. Yantai Wanhua şirket akrilik 300.000 ton yıllık çıkışı üç aşamada inşa etmeye karar verdi ve akrilik projeyi destekleyen, bir proje 2013 faaliyete koymak için bekleniyor. Ocak ayında bu yıl, Yangzi Petrokimya - BASF Nanjing kimyasal Endüstri Parkı rafine akrilik asit bitkinin 190.000 ton yeni bir yıllık üretim kapasitesi inşa edecek, erken 2014 faaliyete koymak bekleniyor duyurdu. Tayvan'ın Yan Chau grup Nantong 220 milyon dolarlık toplam yatırım 80.000 ton akrilik asit ve bir yıllık 80.000 ton akrilik sirke proje çıktısını yıllık çıkışı başlattı. Shandong Kai Tai grup aynı zamanda akrilik projelerin 80.000 ton yıllık üretim kapasitesi inşa ediyor. Buna ek olarak, Jiaxing City, Zhejiang Eyaleti, yüksek su emici reçine proje, Formosa Petrokimya Ningbo, kapsamlı bir akrilik projeleri Zhejiang uydu Petrokimya bulunmaktadır.

İngiliz şirketi Taikelong analiz analizi göre Çin'in akrilik Pazar 2011 sonu itibariyle fazlalık durum olmuştur, orada 11 yerli akrilik üretim işletmeleri, bu yıl 1.3 milyon ton yıllık üretim kapasitesi, Çin'in ham akrilik üretim kapasitesi % 24, 1,83 milyon tona ulaşan büyümeye bekleniyor akrilik üretim 1,97 milyon ton 31 oranında artış bekleniyor. Çin'in polistren genişletici üretim kapasitesi büyük konsantrasyon nedeniyle, Çin net İthalatçı net ihracatçı içine akrilik ithalatın olmak Asya pazarına arz desen önemli ölçüde etkiler ve bile Avrupa, Kuzey arz desenini değiştirmek h Amerika ve Güney Amerika.

Son yıllarda Çin'in akrilik piyasa talebi ortalama yıllık büyüme oranı % 10, talep yüksek su emme reçine, su tedavi aracı, boya adhes ağırlıklı olarak bu yıl 1.1 milyon ton 2011-1.3 milyon ton artacaktır büyümeye devam etti Ives ve talep TEKSTIL büyüme. Bu şirketler genişleme için neden olmuştur. Bu önümüzdeki birkaç yıl içinde hala polistren genişletici tesisi inşaat zirve olduğunu bekleniyor.

Polistren genişletici makine forumda son zamanlarda düzenlenen akrilik ve metil ester Pazar, uzmanlar da bu 2012 ~ 2013, Jiangsu Miki, Jiangsu Jurong, CNOOC Huizhou, Qilu Kaitai, Yantai Wanhua ve diğer aygıtları beklenen üretim olarak, piyasa kapasite olacak konsantre bir salgın usher ve aşağı akım genişleme yeni oranı ise çok ters yönde, aşırı durum olabilir.