Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi Polistiren Geri Dönüştürücüler Hakkında Genel Bilgiler

- May 19, 2017-

Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi Faydalı model, bir atık polistiren geri kazanım aparatına ve daha özel olarak da, ezme, temizleme, granüle etme ve geri kazanım fonksiyonlarının entegre olduğu bir polistiren geri kazanım makinesine aittir. Faydalı model, ezme, temizleme, köpükten arındırma ve granülasyon kalıplama gibi işlemin önceki teknikte bütünleştirilemediği sorunları ve aynı zamanda kurtarma cihazının büyük ve karmaşık yapısını çözer. Faydalı model, bir tahrik düzeneği, bir hazne, bir ezme ve temizleme odası, bir indirgeyici taneleme aracı, bir geri dönüşüm kutusu, bir orta soğutucu, bir sıcak gaz jeneratörü ve bir boşaltma portundan oluşur. Taşlama ve yıkama odasında bir ezme vidası ve bir taşıma vidası bulunur ve ezici vida, ezici silindirde silindir duvarındaki boşaltma deliği ile birlikte düzenlenir. Teslimat vidası açık bir konveyör namlusu içine yerleştirilmiştir. İndirgeme granülasyonu cihazı, bir karıştırma bölmesi, bir indirgeme kanalı ve bir granülasyon bölmesi içermektedir. Taşıyıcı namlu karıştırma odacığı ile bağlantılıdır. Faydalı model, basit yapı, kullanışlı kullanım ve akışkan çalışma avantajlarına sahiptir; ortam mühürlenir ve geri dönüştürülür ve çevreyi etkilemez ve maliyetten tasarruf sağlar.

Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi Meksika Ulusal Özerk Üniversitesi'ndeki Ulusal Kimya Enstitüsü son zamanlarda polistiren köpüğün geri dönüşümü için yeni bir teknoloji araştırdı. Teknoloji orijinal top durumuna getirmek için birleşik çözücü kullanıyor. Şu anda, Enstitü iş tanıtımında bir sonraki adıma hazırlanıyor. Teknik işlemin: polistiren köpüğün çözücüye çözülmesi için toplanması ve ardından çözelti suya bırakılacağı, çözülmüş polistiren köpüğün temiz ve orijinal topun kolayca ayrılması kolay olacağı bildirildi.

Profesyonel köpük üretim ekipmanları ve geri dönüşüm ekipmanları yapmak. Kabarcık üretim sürecinde gaz yok, geri dönüşüm süreci bir zevk ama biliyorum ki bu işi yapan birçok insan halka hasta değil. Aile sağlığı için endişeleriniz varsa, diğer çalışmalara da dikkat etmeniz gerektiğinden emin olabilirsiniz.

Eklemek için, parçalamadan sonra köpük bileşen, plastik haline getirilmiş, haddelenmiş paneller üretmek için kullanılan stirendir. Geri dönüşümlü köpükle meşgul olan ve ekstrüzyon levha üretim ortamında kullanılan aynıdır. Ben ekstrüzyon kurulu üretim kadrosu yapan uzun süredir bir çok biliyorum çok iyi.

Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi Eğer toksik olma seviyesine göre. Seviye nispeten düşük olmalıdır. Hattaki havalandırmaya dikkat edin. Dioksinlerin üretimi konusunda, ilgili tablolar, çok az çubuk var