Polistiren geri dönüşüm makinesi kurtarma ilkesi ve ekipman sistem özellikleri

- Jul 12, 2017-

Polistiren geri dönüşüm makinesi kurtarma ilkesi ve ekipman sistem özellikleri
1, polistiren geri dönüşüm makinesi kurtarma ilkesi
Alkol, çok fazla yabancı maddelerin olduğundan daha fazla kez çözücü temizlik Temizlik bölümleriyle kullanılabilir değil gibi birçok üretim işletmeleri üretim sürecinde organik çözücüler, çeşitli çok savurgan, uzun zaman çok büyük bir kayıptır kayıp kullanır , ve bu kirli alkol solvent polistiren geri dönüşüm geri dönüşüm, uçucu bileşen, böylece atık solvent olarak Basitleştirilmiş uçucu bileşenleri olarak bilinen yüksek kaynama noktası bileşenleri olarak bilinen bileşenler düşük kaynama için makine olabilir iki bileşenli sıvı karışımı. Sıcaklık 160 ° C, reçine, altında olduğunda pigment ve alüminyum tozu kalıcı katı madde kabul edilebilir. Bu nedenle, atık solvent Isıtma ve refluxing ayrılabilir
2, polistiren geri dönüşüm Makinası özellikleri
Polistren geri dönüşüm makine otomotiv Kaplama üretimi için özel olarak geliştirilen bir Çözelti iyileştirme makinesidir. Bir atık Çözelti iyileştirme tankı robot site ve el ile püskürtme sitesine yükleyerek, polistren pompa çözücü atık solvent toplama tankından toplamak için kullanılır. Elde edilen atık
Ajan ve sıvı seviye kontrol sınırı, Çözelti iyileştirme fırsatları otomatik olarak şarj Jiexing ve damıtma ulaştığında pnömatik patlama koruyucu karıştırıcı ve sıvı seviye denetleyicisi, yüklü atık solvent tankı.
Polistren geri dönüşüm makinesi Sirketler: masrafları düşürmek için yardımcı olmaktır ve çevreyi korumak, çevre dostu cihazıdır.
Polistren geri dönüşüm makine yüksek verim paslanmaz çelik oluklu dolgu, kişi nerede tower, regülatör tank, kondansatör, gibi alkol bölümleri ile soğutma rulo, vb paslanmaz çelikten mamul olmadığından emin olun için yapılır alkolle kirlenmiş, tüp, hangi dış duvar ve distile iç duvar temizliği kolaylaştırır.

İlaç, gıda, hafif sanayi, Kimya Sanayi, geri dönüşüm, alkol için polistren geri dönüşüm makinesi üretim maliyetleri azaltmak ve ekonomik verimliliği artırmak şirketler yardımcı olabilir. Polistren geri dönüşüm makine-ebilmek var olmak 30 ° -50 seyreltik alkol damıtma ile 90 °-95 °, bitmiş şarap talep, reflü oranı artırabilir, ancak buna karşılık gelen bitmiş ürün verim azaltma, deşarj kalıntı Alkol derecesi ≤ ile 3 °, profesyonel olduğunu alkol kurtarılması için donatım.
Organik çözücü kurtarma makinesi solvent çoğunu kurtarabilirsiniz ve çözücü olmak yeniden elde etmek için yüksek kaynama noktası-ebilmek var olmak için kullanılan vakum kurtarma aygıt kurtarma makinesi, büyük ölçüde kurtarma zaman ve enerji, çünkü kaydedebilirsiniz polistiren geri dönüşüm Makinası Vakum cihazı aşağıdaki efektleri vakum:

1. bir depolama aygıtı olarak kullanılabilir,
2. karışık solvent köpük sorununu çözmek için özel segment kurtarma işlevi.
3. maç karşılık gelen vakum pompası, 300 ℃ yüksek kaynama noktası solvent elde edilebilir.
4. maç karşılık gelen Kondenser, -25 ℃ ∽ 60 ℃ düşük kaynama noktası solvent geri dönüştürülmüş.
5. kaçının temiz çözücüler ve dış kişi kurtarılması, uçucu ve daha güvenli azaltmak.
6. solvent tahliye tarafından çözücü kaynama noktası azaltmak ve daha düşük bir Isıtma sıcaklık solvent kurtarmak.

Bir polistren kurtarma bir vakum ile kesinlikle harika bir yardımcı yüksek kaynar organik çözücüler geri dönüşüm için makinesidir.