Polistren şekli makine yapılandırma gereksinimleri için plazma güç kaynağı kalıplama

Plazma güç kaynağı için polistren şekil kalıplama makine yapılandırma gereksinimleri
Polistren şekil kalıplama makinesi söz konusu olduğunda plazma kesme Plazma güç seçimi özellikle önemlidir. Uygun plazma güç kaynağı sadece son kesme etkisi artırır, ama da kesim maliyetlerini azaltır. Burada Texas Tianfu CNC Plazma güç seçimi deneyimi birkaç puan başvurmak için özetlenebilir:
İşlenecek parçanın kesme kalınlığı plazma geçerli ile doğrudan bir ilişki vardır. Genellikle 12 mm çelik plaka hakkında Makina plazma gücü genellikle kullanılan 80A geçerli kesme, kesme akımı genellikle 60A olduğunda el ile el ile kesme Plazma iktidara geçmek için. El plazma güç kaynağı çünkü geçerli kullanımı çok büyük gibi sıkıştırılmış gaz etkisi çok büyüktür, personel kesme elinde kolayca sarsıntıdan sonra İşlenecek parçanın sonuçlanan için pürüzlü kenarları yatkın, sürü müşteri polistiren şeklini seçin Kalıplama makinesi makine kullanmak için plazma güç ile eşleştirmek için.
Polistiren şekil kalıplama makine için geldiğinde, çok sayıda müşteriye yanlışlıkla satınalma polistiren şekil kalıplama makine ve el güç kaynağı her zamanki kullanımı ile CNC Plazma kesim tarafından elde edilebilir olduğu sürece, bu değil inanıyorum. Plazma güç kişi başlayan ve temassız başlangıç ark ayrılmıştır. El plazma güç kaynağı olan bir kişi türü yay, CNC sistemi ile girişim olduğundan polistiren şekli makine kalıplama ile kullanmak için uygun değildir. Ve el plazma güç krank kolu rahatsız edici, ne de CNC Plazma kesim için uygun bir işlemdir. Bu nedenle, polistiren şekil kalıplama makine plazma ile temassız ark düz incik, diğer bir deyişle, plazma güç kaynağı ile başlayan güç olmalıdır.
Her çizim mekanik işleme içine mekanik parçalar teknik gereksinimleri işlem çapak alma, küçük bir sorun var, işlem personel kez genellikle ipçik, kumaş yuvarlak, zımpara kumaş, kemer ve kaldırmak için diğer yollar kullanarak işlem dosyaları hazırlayabilirsiniz değil Burr. Bilim ve teknolojinin gelişimi ve üretim geliştirme ile yapay çapak alma modern Pazar rekabetçi ürün kalitesi ve üretim, polistiren şekli makine kalıp bitirme uyum kuramamış teknoloji yavaş yavaş geleneksel çapak alma işlemi yerine ve daha fazla ve daha fazla daha fazla değerli insanlar, şu anda bazı gelişmiş kurumsal mekanik parçaları bitirme ve aydınlatma teknik çizimler içine teknik personel olmuştur gereksinimleri içeriği ve standart bir işlem oluşumu.
Polistren şekil kalıplama makine işleme, süreci, yalnızca ilk işlem adımları malzeme işleme, düzlüğüne kesme mekanik çoğu için ait olduğu, bitirmek için tabii ki, ikincil işleme gereksinimleri karşılayabilir Bazı metal levha işleme ve diğer bitirdikten, CNC kesim vardır bazı eksikler, ile son yıllarda polistiren şekil kalıplama makine uygulama teknolojisi, kesme malzeme hızla gelişmesi için yüzey de oldu doğruluğunu belirgin bir biçimde iyileştirilmiş, aşağıdaki Texas Litt CNC başta olmak üzere bu konuda kullanıcıların çoğunluğu ile ilgili sorunlar olacak.
Polistiren şekil kalıplama makine otomotiv parçaları işleme yaygın kullanılmıştır: emme ve egzoz boruları, alımı vanalar, basınçlı chambers, enjektörler, enjektörler, silindir başları, türbin gövdeleri ve bıçaklar, Spline, Dişliler, frenler ve benzeri. Gibi: bir özel iki istasyonlu taşlama sıvı üretim hattında döküm kaba silindir üretim kapasitesi saatte 30, pürüzlülük Ra4μm veya Ra5μm Ra0.4μm, dan emisyonları % 7, güç arttı % 6, %5 artış kilometre tarafından motoru tarafından azaltabilir.
Son zamanlarda geliştirilen polistiren şekil kalıplama makine gözenekli aşınma akış teknolojisi, yakıt enjektörleri işleme için benzersiz. Ekstrüzyon basınç, aşındırıcı sıcaklık ve viskozite arasındaki ilişki dayalı karmaşık program işlemleri gerçekleştirir. Meme set akışını ulaşıldığında, işleme sırasında işleme otomatik olarak durdurulur. İşleme süresi yaklaşık 10 saniye içinde akışı dağılımı % ± 1 kontrol edilebilir. Bu işlem ile ekipman da akışı tester ve yüksek basınçlı temizlik ekipmanları ile donatılmıştır. Bu aygıtlar kullanıcı ihtiyaçlarına tek veya çoklu istasyonu sağlamak için temel alabilir. O da tam bir sistem ile işleme, ölçüm ve temizlik gibi bir robot bağlantı olabilir.