Polistiren Şekillendirme Makinesi Kesim Doğruluğu

- Oct 17, 2017-

Polistiren Şekillendirme Makinesi Kesim Doğruluğu
Polistiren Şekillendirme Makinesi: Piyasaya çok saygı duyuyoruz. Fiber lazer teçhizatı, işleme verimliliğini ve iş parçasını kesme hassasiyetini artırarak, büyük ölçüde üreticileri ve parçaları azaltarak pazarın gelişimini destekleyecek ve çok saygı duyacaktır. Lazer işleme teknolojisi bugün orijinalinden farklılaştı. Şu anda, esnekliği, Polistiren Şekillendirme Makinesi işleme teknolojisi ve yüksek hassasiyetli üç boyutlu konumlandırma, robot teknolojisi ve yüksek derecede entellektüel avantaja sahip lazer işleme teknolojisi kesme, kaynak ve diğer alanlarda kullanıldı, insanlar daha fazla olacak lazer işleme endüstrisinin derin anlayışı kademeli olarak daha akıllı bir döneme girer. Polistiren Şekillendirme Makinesi herkes tarafından tercih edilmiştir.
Kesme hassasiyeti polistiren şekillendirme makinesi en yüksek seviyededir? Ürün kalitesi gereksinimlerinin geliştirilmesiyle, polistiren Şekil Biçim Makinesi hassasiyetini kesen üreticiler, zamanın ihtiyaçlarını karşılamak için polistiren şekillendirme makinesi, kesintisiz lazer teknolojisi ve yüksek dikkat gerektirir. Şu anda, Polistiren Şekillendirme Makinesi genellikle ± 0,2 mm altındaki kesme hassasiyetini sağlayabilir, ancak farklı malzemeler, kesim kalınlığı ve ekipman kalitesi için sonuçlar farklı doğrulukta olacaktır. Burada Xiaobian'ın en yüksek hassasiyetteki kesimleri kesen Polistiren Şekillendirme Makinası detaylı anlayışını takip etmek.
İlk olarak, en önemli kullanıcıları kesen lazer kesme makinesi, ürünün temelde aşağıdaki 6 mm levha esaslı kesildiyse, ne tür bir ürüne ihtiyaç duyduğunu ilk defa lazer kesme makinesi kesme hızının en önemli unsurudur Poli stiren kalıplama makinesi seçebilir, Polistiren Şekil Şekillendirme Makinesi esas olarak ince levha kesim için çok uygun, ince metal kesme hızı ve diğer ekipman avantajlarından daha hassas olduğu için kullanılır. Kesilen ürün ağırlıklı olarak 6 mm ve üzeri boyutta ise. YAG katı lazer kesme makinesi, yag katı lazer kesme makinesi 12 mm karbon çeliği, paslanmaz çelik 10 mm kesme ürünlerini seçebilirsiniz. Lazer kesme makinesinin malzeme kalınlığı azaltılması, en yüksek doğruluk aralığında elde edilebilir, cihaz kesilebilir.
Polistiren Şekil Kalıplama Makinesi'nde, farklı vesilelerin ihtiyaçlarına bağlı olarak belirli bir kalınlığı kullanarak malzemelerin kesilmesini tamamlamak için dikey plaka kenarı emprenye işlemi gerekleri olabilir. Endüstriyel üretimde, alev kesme açısına benzer şekilde basitçe iki kategoriye ayrılabilir: bir sabit açılı kesme; ikincisi değişken açılı kesimdir. Cihazın perspektifinden ulaşmak için, basit bir meşale salınım açısı cihaz ile elde etmek için kesim açısını ayarlamak için, ekipman maliyeti nispeten düşüktür, hangi klempleme cihazı üzerinden sınırsız dönme meşale gerektirir, kontrol sistemi yazılımını eşleştirirken işleme Kesme açısı değişiklikleri ulaşmak için, maliyet nispeten yüksektir. Bu yazıda, ana DS teknolojisinin üretilmesi yoluyla, ana Polistiren Şekillendirme Makinesi kesme işlemi bir köşe noktası kazandırmaktadır.
Polistiren Şekillendirme Makinasına göre otomatik kesme ve yarı otomatik kesme yöntemi, kesme meşale mesafe ayarı, direnci belirlemek ve dikiş telafisini dikkate almak; Kesme kalınlığı <10 mm="" fener="" açısı="" eğilimi="" 10="" °="" -15="" °="" en="" iyi="" kesme="" etkisini="" elde="" etmek="" için="" kesme="" işlemi,="" çelik="" kalınlığı="" kesme="" tabancası="" açısı="" ve=""> Aksi takdirde tablaya dik olmanız gerekir. Kenar kesim genişliği tamamen, iki arasındaki ilişkiyi göstermek için iki plakanın kalınlığını göz önüne alarak, kendi takımının kesme kalınlığına dayanmaktadır, < 10="" mm="" kalınlık="" plakası="" yarma="" tazminatı="" genel="" olarak="" 1="" mm'ye="" ayarlanır=""> 40mm üzeri Malzeme, kesim dikiş telafi ayarları genellikle 3mm'dir.
Polistiren Şekillendirme Makinesi otomatik kesim, asma plaka kesim platformu başın iki yanının her iki tarafında ayarlanmalı ve 5mm aralık arasındaki mesafeye yönlendirilmelidir. Yarı otomatik kesimde, çelik plakayı kesmek için kılavuz düzlemine yerleştirilmeli, sonra kesici hafifçe kaydırılmalıdır. Meşale yan operatörü, kesme plakasının kalınlığına göre doğruluğu ve kesme hızını ayarlayın.
Metal malzemenin kalınlığı Polistiren Şekillendirme Makinesinden daha fazladır. Plazma kesiminin avantajları, dikey düzlemin oluk ve tamamlanması başta olmak üzere, 25 mm kesme ve kesme kalitesinin etkilerinden daha belirgindir, ancak polistiren Şekil Biçimlendirme Makinası kullanımı alevde gerekli kesme açısını sağlayabilir kesme meşale yüksekliği kontrolü, basınç boyutu kullanımı, kesme hızı ve kesim kalınlığı önemli bir husustur.