Polistren şekli makine sayısal kontrol sistemi bakım odak kalıplama

- Aug 24, 2017-

Polistren şekil kalıplama makine sayısal kontrol sistemi bakım odak
CNC polistiren şekil kalıplama makine yüksek hassasiyet, yüksek verimli ekipmanları, bu tür ekipman bileşenlerinin ömrünü uzatmak gerekir ve aşınma parçaları döngüsü, sistemin sorunsuz çalışma saatleri ve ekipman ömrü geliştirmek için olmak için söyledi Ama bu nasıl yapılmalıdır?
Polistiren şekil kalıplama makine bellek içeriğini güç içinde belgili tanımlık CMOS bellek bölümünde, özellikle pil ile çalışan tarafından korumak için bu düzenli olarak kontrol edin ve bu yüzden gelmek içinde kullanışlı değil için ekipman bellek pil değiştirmek gereklidir. Genellikle işte lityum batarya veya şarj edilebilir nikel-kadmiyum piller, Pil voltajı onay ana içerik bu yüzden Pil voltajı bırakma için belirli bir değere parametreleri, kaybına neden olur.
Polistiren şekil kalıplama makine içeriğini bir sınırı, ya da Pil voltajı uyarısı düştü Pil voltajı ile sistem denetlerseniz, en kısa zamanda pili değiştirmek gereklidir. Depolama veri kaybı neden için CNC sistem güç durumu, pili değiştirin. Parametreleri kaybolur sonra yerine yeni bir batarya sonra parametreleri yeniden girilmesi.
Ek olarak bakım, ama aynı zamanda CNC cihazın içine toz önlemek için anahtarın elektrik kapı sayısı polistiren şekil kalıplama makine sayısal kontrol sistemi azaltmak mümkün olduğu kadar olmalıdır. Atölye yüzen havada toz ve toz baskılı devre kartı ve elektrik konektörleri metal çünkü hatasıyla, sonuçlanan azalmıştır, bileşenler arasındaki yalıtım direnci neden olabilir ve hatta bileşenleri zarar.
Bazı iğ kontrol sisteminin güçlü bir dolapta yerleştirilir, kapının güçlü güç elektrik bileşenleri, iğ denetim hatası için zarar olacak yol, kabin içi içine dış toz önlemek için güçlü kapılar gerginlik sağlamalıdır , böylece sistem normal çalışmasını etkileyen.
Polistren şekil kalıplama makine olan yüksek kapasiteli makine tabii ki daha iyi diğer kesme işleme teknolojisi; aynı zamanda, su kesme donanımları tam da zararlı gaz veya sıvı üretmek değildir ama su bıçak kesim gerçekten çok fonksiyonlu, yüksek verimlilik soğuk kesme işleme olmalı bu yüzden İşlenecek parçanın yüzey ısı da çalışmıyor.
Ancak, polistiren şekil kalıplama makine özellikleri onun sayısal kontrol işlem yazılımı tarafından gerekir doğru bir şekilde faaliyet polistiren şekil kalıplama makine kontrol yazılımı, kesim kalitesi, kesme verimliliği sağlamak için ve maliyeti kesim yukarıdaki özellikleri ile tutarlıdır. Polistiren şekil kalıp makina yazılımı geleneksel özelliklerinden bazıları hakkında sonraki adımdır.
O zaman bunu sıfırdan veya herhangi bir segment simülasyon başlatmak için gerekli olan tek bir bölüm seçerseniz polistiren şekil kalıp makina yazılımı çalışırken, her basın klavye, simülasyon NC kod satırı; Eğer eğri, sonra bütün eğri simülasyon; Eğer işaretli değilse sürekli öykünme modu simülasyonudur.
Program görüntülemek istiyorsanız, simülasyon işlem işleme kodunda herhangi bir bölümü görüntüler ama kodu simülasyon yavaş ol yapacaktır. X ekseni ayna NC kod bir Kıyaslama görüntüsü olarak x ekseni temsil eder, aynı zamanda özgün pozitif değer negatif değerin pozitif bir değer özgün negatif değerini NC kod Y değerinden. Y ekseni ayna da doğrudur.
Polistiren şekil kalıplama makine kontrol yazılımı içinde sıralama otomatik bir DXF mevcuttur. Bu seçenek seçili ise, kontrol yazılımı otomatik olarak grafik DXF dosyasında birleştirin. Bu ilk paragraftan otomatik olarak bulmak için sonraki bölüme tarafından takip eder.
Kapalı bir desen olarak sık sık bir besleme hattı ve bir bıçak iplik besleme hattı kaydetmek için otomatik serisi ihtiyaç kolaylaştırmak için var ve kapalı grafik ilk satırı tıklatın ve sonra kapalı grafik tüm diğer satırları seçin , seçme belgili tanımlık iplik dışında.