Polistiren Şekillendirme Makinesi Sistem İşleme Elemanları Dikkatli Olması Gereken Noktalara Dikkat Edin

Polistiren Şekillendirme Makinesi Sistem işleme elemanları birkaç noktaya dikkat etmelidir
Kontrol sistemi donanım ve yazılım bileşenleri. Polistiren Şekil Biçim Makinesi kontrol hassasiyeti nedeniyle, çalışma hızı ve yük gereksinimleri çok yüksek değildir, bu nedenle hareket kontrolü elde etmek için adım adım motoru açık devre yöntemiyle kullanabilirsiniz. Endüstriyel kontrol makinesi ve hareket kontrol kartı, kontrol sisteminin kontrol fonksiyonunu tamamlamak için işbirliği yapmaktadır. Kontrol sistemi motor sürücüsü, kıyıcı sabit akım alt bölüm sürücüsünü gerçekleştirebilir, motor hareket hassaslığını iyileştirebilir ve yüksek torklu tahrik ısısı problemini çözebilir (yalnızca NC plazma kesme makinesi edinimi sürümü, makale web sitesi içeriği sadece referans içindir)
Polistiren Şekillendirme Makinesi Sistem işleme elemanları birkaç noktaya dikkat etmelidir
Polistiren Şekil Kalıplama Makinesi'ndeki üretim verimliliğindeki artış, işleme hazırlık süresinin kısaltılması, daha yüksek işlem hızı ve aynı CNC makinesinde aynı anda yapılabilen karmaşık işleme işlemlerine yansır (özellikler: otomatik makine). Böyle bir göstergesi, genel sayısal kontrol sistemi, aşağıdaki noktalara dikkat etmelidir.
1.Polistiren Şekil Kalıplama Makinesi İşlem çizimlerinin işlem proseslerine dönüştürülmesi kolaylığı;
2. Polistiren Şekillendirme Makinesi Mekanik parçanın statik hatasına karşılık gelen kompanzasyon kapasitesi (boşluk, mekanik kompanzasyon, vb.); Mekanik parçaya karşılık gelen dinamik kompanzasyon;
(Servo sürücü ünitesi dahili sayısal işlemeyi, yüksek hassasiyetli motorları, yüksek çözünürlüklü enkoderi, vb. Dahil); (servo sürücü ünitesi dahili sayısal işlemci, yüksek hassasiyetli motor, yüksek çözünürlüklü enkoder, vb. dahil), komut hassasiyeti (hassasiyet), polistiren Şekil Kalıp Makinesi dahili sayısal hesaplama ve işleme doğruluğu; kontrol ünitesi ve servo sürücü ünitesi veri iletişim kapasitesi; ) Kontrol doğruluğu.
4. Çok sistemli (kanallı) otomobil frezesi entegre işleme vb.
5. Yüksek hızlı işleme kapasitesi;
6. Artan sayıda NC ekranının işlevindeki artışla, istenen ekranı elde etmek için mümkün olduğunca az çalışması;
7. Tasarımın esnekliğini arttırırken mekanik operatör panelinin donanım konfigürasyonunu azaltmak için dokunmatik ekranı kullanın. Polistiren Şekil Kalıplama Makinesi, alev kesme sistemi, alev kesme sistemi şalterini kontrol etmek için CNC sisteminin kullanımı, kesme için çelik ve diğer metal malzemeleri ile donatılmış makine hareketini sürmek için kullanılan dijital bir programdır.
8. Gerekli bilgileri aynı anda nasıl gösterebilir, aynı zamanda ekranın basit ve açık anlamını da yansıtıyor olabilir. CNC plazma kesme makinesi tüm metal sacları kesebilir, bu nedenle geniş kesim alanının avantajlarına sahiptir, kesme hızı 10 m / dk'ya kadar, hızlı, yüksek verimlilik, 10 kat kesme alevi. Plazma kesme makineleri genellikle basınçlı hava kullanır. Kesme makinesinin normal kesim işleminde, gazın basıncı ve dengeli hava akışı ile gazın kuruluğu ve saflığı,
Polistren Şekil Kalıplama Makinesi sadece CNC takım tezgahı donanımı değil, mekanik performans da doğrudan gerçek işleme etkisini etkileyecektir. CNC takım tezgahlarının dinamik işleme hassasiyetini (hassasiyeti) arttırmak için, makinenin, malzemenin, imalatın, montajın vb. Mekanik özelliklerini iyileştirmek için (özellik: otomatik takım tezgahları), mekanik özellikler çok farklıdır. Bu durumda, tatmin edici dinamik işleme hassaslığı elde etmek için, ana faktörlerin neden olduğu mekanik hataların, uygun tedavinin üzerinde olması gerekir.
Polistiren Şekil Kalıplama Makinesi, çeşitli kesme gazı basıncının stabilitesini muhafaza etme ihtiyacından dolayı (açıklanan istikrarlı ve istikrarlı herhangi bir değişiklik olmaksızın) tasarım şartlarına uygun Polistiren Şekil Kalıplama Makinesi'nin kullanılması için gereklidir (açıklanan: istikrarlı ve istikrarlı; değişiklik yok) Özellikle ejder tipi düz alev kesme makinesi ve diğer çok kesme meşaleli konfigürasyon modelleri için özel basınç tahliye valfi aygıtı vardır, aşağıdaki Friends of the world'ın teknik ekibi tarafından kullanıcıların çoğunluğu için Polistiren Şekil Kalıplama Makine basınç valfı kullanım yeri Nokta.