Polistren kesme avantajları kesme ince malzeme makine

- Aug 14, 2017-

Polistiren kesme makinesi kesme ince malzeme avantajları
Polistren kesme makinesi hızlı kesme hızı, dar yırtmaçlı, yarık oluşumu ile karakterize, ısı etkilenen bölge olan küçük, İşlenecek parçanın deformasyon düşük, basit bir işlemdir ve önemli enerji tasarrufu etkisi vardır. İnce malzeme kesme onun en iyi için uygun gaz kesme çeşitli, ama kalın için iş parçası kesme etkisi çok iyi değil.
Polistren kesme makinası ısı kesim çelik tabanlı işleme ve diğer metal malzemeleri anlamına gelir, onun yüksek hızlı yüksek verimlilik ve düşük maliyetli ve diğer özellikleri ile işleme Sirketler, polistiren kesme birçok kullanıcı tarafından söz konusu Makine kesme kalitesi veya kesme verimliliği açısından işleme sektöründe NC alev kesme için üstün, o-ebilmek var kullanılmış ile farklı çalışma gazlar çeşitli metallerin, özellikle demir-sac daha iyi kesim için kesebilirsin. Ama polistiren kesme makinesi sıcak bir çalışma ekipman, kesme işleminin kaçınılmaz olarak termal deformasyon ortaya çıkar. Çalışmalar seçmek için kesme işleminde farklı kesim işlemi etkin bir şekilde geliştirebilir ki deformasyon göstermiştir.
Polistiren kesme makinesi deformasyon hukuk ve etkisi dizi analizi ile uygun plaka tesviye kesme önce yapılır ve plaka düzgün parça sırasında hareket etmesini engellemek için sabit bitmiştir kesim işlemi. , Bir makul kesim işlemi seçimi böylece üst boyutunu İşlenecek parçanın yüzey ve anne kurulu ayırma; Uzun parçalar veya özel parçalar, kesme kontrol yöntemleri, iki çift ile kesme-ebilmek etkili önlemek ve parça termal deformasyon azaltmak için
Donanımları çeşitli Sanayi makineleri, metal yapı imalat, montaj ve bakım, orta ve ince sac kesim, açılış, kazı, sondaj ve diğer kesme işleme için çeşitli gibi uygulamalar, geniş bir yelpazesi var. Polistiren kesme makinesi çalışma gaz ile birlikte kullanıldığı gibi pek çok polistiren kesme makineleri bir sayısal kontrol sistemi ile donatılmıştır. Metal kesme tarafından kesme gereksinimleri, metal özellikleri ve diğer faktörler, polistiren kesme makinesi, satın alma gibi şeyler satın almak, daha görmek için daha fazla gerekli olduğunu sor.
İşleme sürecinde plaka yaygın olarak kullanılan kesme yöntemleri el ile kesme, yarı otomatik polistiren kesme makinesi kesim ve polistiren kesme makinesi kesim vardır. Esnek ve uygun kesme Kılavuzu, ancak el ile kesme, boyutu hata, malzeme kalitesi düşük atık, kötü çalışma koşulları, düşük üretim verimliliği süre takip işleme iş yükü. İşlenecek parçanın kaliteli kesme profil kesme makinesi yarı otomatik kesme makinası iyidir, kesme kalıp, değil tek, küçük toplu iş için uygun ve geniş kullanımı nedeniyle iş parçası kesme. Yarı otomatik kesim makinesi, diğer tür işçi ama işlevi iş yoğunluğunu azaltmak, ancak basit, sadece biraz daha düzenli şekil parça kesme için uygun. CNC Kesim göreli olarak manuel ve yarı otomatik kesme yöntemi etkili kesme plaka, kaliteli kesme verimliliğini artırmak, operatörün emek yoğunluğu azaltmak. Polistiren kesme makinesi kesme verimliliği verimliliğini artırmak:
Bir beceri: Toplam kenar kesme.
Kesme kaydetme aynı anda, daha fazla kazanç çelik üretim verimliliği artırmak için birden çok bölümü sürekli kesim tamamlamak için sadece bir yumruk, kullanmanın en etkili yolu sağlar.
Beceri iki: köprünün parçaları ve hatta kesme.
1. Eğer yavaş tarafından neden polistiren kesme makinesi sistem kararsızlığına kesme işlemi sırasında iç kontrol sistemi CPU ve sabit disk ısı, sistemde kararsızlığa neden nedeniyle bütün gün veya fan aşınma, sabit disk titreşim çalışmıyor olabilir veya virüs olabilir Sistem durgunluk neden. Veya CNC sistemi kesme yazılımındaki bazı kusurları vardır, hata veya kesme gecikme kesim üretimde ortaya çıkan hata olmuştur. 2. yazılım tarafından malzemelerin kullanımı düşük neden iç içe geçirme kullanımı bilgisayar malzemeleri ve beklenen malzeme, CNC sistem arama bölümü depolama kitaplığı veya el ile programlama için parça okumak daha tüm kümedeki tam değil yerel kesme , bu yüzden bu polistren kesme makinesi çoğu programlama, polistiren kesme makinesi üretim verimliliği büyük ölçüde azaltmak için ve yerel kesim üretmek nedeniyle kalan çelik, çok sayıda bekleyen bir durumda olduğunu. 3. CNC sistem otomatik kesim işlemi ve kesme parametreleri veritabanı kesme işçiler olmadan sadece kendi deneyimi sayesinde söylersin ve gözlem, polistiren kesme makinesi, manuel işlemi tarafından otomatik perforasyon ve otomatik yapamam kesme, verimliliği çok düşüktür.
Ama biz ödemek gerekir dikkat işleyişi ile programlama yöntem daha kesme hızını ve kesme verimliliğini artırma odaklı, geleneksel kesme yöntem-ebilmek değil yapmak programlama bu modudur. Sadece bir delik giymeyi çizim, yolun birden fazla bölümü kesim birlikte, polistiren kesme makinesi iş yerinde bir özel bilgisayar yazılımı tüm çelik kesme tamamlamak mümkün olacak. Kesme ortamda kullanılan kesme yöntemi çok basit, tek bir bölümü delikli gerekir ve kesici, ortak kenar, kenar, köprü ve düşük kesme verimliliği kaynaklanan diğer verimli kesme yöntemleri kullanımı yok tamamlamak zorunda ve kesim sağlar) özellikle plazma kesim ağzı) ciddi atık.