Aile içi yüksek kalitede polistren blok kalıplama makinesi zorluklarla karşı karşıya

- Oct 17, 2017-

Aile içi yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine zorluklarla karşı karşıya
Çin'in polistiren blok kalıplama makine teknolojisi sürekli ilerleme teknolojisinde de yükselen, polistiren blok kalıplama makine talep düzeyi için CNC yurtiçinde de iyileştirilmesi, daha düşük-blok ürün talep daha az ve daha fazla eğimli yüksek uç ürünler, özellikle yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine talep artmaya devam etmektedir. Pazar payını artırmak ve işletmelerin rekabet gücünü arttırmak amacıyla, kendi teknoloji ve performansını artırmak gereklidir. Ama şu anda ülkemizde böyle bir resmi, yani sunar: kalitesi artar, maliyet da artırıldı ve mücadele hızı yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine sanayi, bu durumun ana nedeni Çin'in nedeniyle gelişmedir yüksek kaliteli CNC sistemi ve almak için fonksiyonel bileşenlerinin; çok sayıda yerli CNC Kesim işletmeleri NC sisteminde ikinci geliştirme kapasite ile birleştiğinde yeterli, yalnızca standart platformu işlevlerinin kullanımını sınırlı ve R & D teknoloji usta değil, kırmaya zordur sonuçlanan değil performans ve kalitesini polistiren blok kalıplama makine gelişmiş ülkelerde ve ayrıca kesim uygulama düzeyi ve adaptasyon Aralık sınırlı çok daha düşük. CNC rekabet gücünü artırmak için sanayi CNC sistemi ve ayrıntılı teknik araştırmanın ana işlevsel bileşenleri üzerinde acil lazım, ama aynı zamanda turistik sanayileşme teknoloji araştırma.
Şu anda, Çin dünyanın polistiren blok kalıplama makine üretim gücü, ama işlevsel bileşenleri ve CNC sistem Sirketler ne büyük ülke, ama güçlü bir ülke değil, CNC, gücünü öncelikle keserek rüya ulaşmak için endüstrinin ana hizmet alanları iş odaklı donatım işleme donanımları atılım ilerleme tipik parçalar anahtar; İkinci olarak, Aile içi yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine iç pazar payı önemli ölçüde, Aile içi yüksek kalitede polistren blok geliştirilmelidir makine CNC inhalasyon uygulanması ve temel işlevsel bileşenleri Yerelleştirme oranı önemli ölçüde geliştirilmiş; Böylece kurumsal gücünü ilk dünyaca ünlü bir Sirketler geliştirilen uluslararası tanınmış bir marka haline geliştirmek için son olarak, bir veya daha fazla polistiren blok kalıplama makine ekipman.
CNC işletmelerin araştırma ve geliştirme sisteminin yerli kısa vadeli yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine sanayi düzeyini yükseltmek amacıyla, Çin'in eksikliği genel geliştirme olmalıdır gibi yüzeye Kısacası, ilk olarak bazı temel noktasıdır bir atılım tarafından elde etmek için uygulama alanları. Çin'in yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine otomotiv alanında çok küçük, sadece bireysel araç üretim kullanmak için aracın devrimler için elde etmek için anahtar parçaları üretiminde önde gelen bölümleri için açabilir hattı geliştirmek iç yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine uygulamaları, artış pazar payı.
Aile içi yüksek kalitede polistiren blok kalıplama makine sadece düz devam eden iyi ve istikrarlı bir yön, CNC sektöründe teşvik için Pazar payını artırmak için yukarıda belirtilen gelişim yönü geleceği ve sonuçta elde etmek için CNC güç.
Polistren blok kalıplama makine makine hareketiyle rasgele nesneyi kesmek için kesici alet ile sürücü makine hareket için dijital bir programdır. Bu mekanik ve elektriksel entegrasyon polistiren blok kalıplama makine polistiren blok kalıplama makine denir. Gelişme birkaç onlarca yıl sonra polistiren blok kalıplama makine kontrol sistemi özgün basit fonksiyon, karmaşık programlama ve giriş yöntemleri, otomasyon derecesini olmuştur tamamen işlevsel, gelişimine yüksek değil akıllı, grafik, ağ denetim; Sistem Ayrıca Step, analog servo sürücü tüm dijital servo sürücü için tahrik.
Polistren blok kalıplama makine kesme doğruluğu en yüksek mi? Ürün Kalite gereksinimleri iyileştirilmesi ile üreticileri polistiren blok kalıplama makine kesme duyarlık gerektirir yüksek dikkat, polistiren blok kalıplama kez ihtiyaçlarını karşılamak için makine sürekli iyileştirme lazer teknolojisi ve atılım. Şu anda, polistiren blok kalıplama makine genellikle kesme doğruluğu ± 0.2 mm aşağıda sağlayabilirsiniz, ancak kesme kalınlığı yanı sıra kaliteli ekipman, farklı malzeme için farklı doğruluğu sonuçları olacaktır. Burada polistiren blok kalıplama makine yüksek duyarlık rakamları kesme detaylı anlayış takip etmek.