Optimum kesim aralığı ve kalıplama makinesi taşınabilir polistren şekli kesme hızı

- Sep 28, 2017-


Bu güzel kesim kalitesi ve kesme hızı ayrılmaz görülebilir. Belgili tanımlık kesme çok geniş olduğu için hızı çok düşük olduğunda ark bile dışarı gidecek.
Taşınabilir polistiren şekli makine kalıplama optimum kesim aralığı aşağıdaki gibidir: kesme hızı ılımlı ilerleme belgili tanımlık kesme kalitesini geliştirebilir, belgili tanımlık kesme biraz dar, kesi yüzeyine daha düz ve deformasyon azaltılabilir ve kesme hızı çok hızlı gerekli miktarı yuvanın çenedeki hızlı bir şekilde hemen forma kesi asılı cüruf ile daha büyük bir nefes kesi yüzey kalitesi düşüş esmek uzağa erimiş erime erime olabilir değil daha düşük enerjidir.
Taşınabilir polistiren şekli makine kalıplama optimum kesme hızı aralığını ekipman yönergelerine göre seçilir veya deneme tarafından belirlenir. Malzeme kalınlığı, malzeme, erime noktası, ısı iletkenlik ve erime sonra yüzey gerilimi nedeniyle, kesme hızı da buna bağlı olarak değiştirin. Ark kendisi kaos değil korumak için anot, plazma ark kesme olduğu için kesme hızı çok düşük olduğunda anot çiller veya anot alan aynı zamanda etrafında iletken geçerli jet diame bulmak için en yakın kesme gelen ark olmalıdır belgili tanımlık kesme genişledi her iki tarafta kesi malzeme çıkarma ve katılaşma, cüruf kadar temizlemek zor oluşumu alt kenarı ile belgili tanımlık kesme nedeniyle Isıtma formu rounde için çok üst kenarına, böylece daha fazla ısı, geçmek için ter d köşeleri.
Polistren şekil kalıplama makine sanayi yapısı ayarlama önemli ölçüde hızlandırmak, aşağıdaki alanlarda özellikle:
İlk olarak, ürün high-end yükseltme hızı hızlandırmak için. Kutusunun boyutunu sık kullanılan plaka kalınlığı ve parçalar, genellikle 100-150 mm. boyutunu göre tablo kesme üst kanala koni satır bileşimi sabit belirli bir zaman aralığı, dökme demir koni yapılır belirlenebilir , En üst satırı koni bir kesme tablo oluşturmak için belirli bir aralığı ayarlandı.
İkinci olarak, temel altyapı hub'ının büyük bir ilerleme var. Bazı şirketler de teknoloji avantajları, deniz suyu arıtma ekipmanı üretim ve diğer alanları dahil üretim geleneksel güç üretimi donanımları kullanın.
Örneğin, high-end hidrolik parçaları Çin'in polistiren şekil kalıp Makina Sanayi, zayıf teknoloji olmuştur, yerelleştirme sürecin maruz şafak; otomatik araçları sektöründe dahil yüksek kaliteli baskı inverter teknolojisi aynı zamanda yaptı önemli buluşlar, kullanıcı sonra yabancı ürünleri ihracatı kesinlikle; Ultra yüksek voltaj AC ve DC izolasyon kaplama ve trafo çıkış aygıtı, doğalgaz uzun mesafe boru hattı ve büyük termik ve nükleer enerji donanımları vanalar ek olarak, nükleer enerji tesisleri ile high-end mühürler, döküm gibi yüksek parametreleri ve dövme parçalar bağımsız ürünlerin bir mola yapmak.
Son olarak, kesim masası, polistiren şekli makine kalıp kesim masası genellikle üretim var iki uygulamaları, ızgara türü biri, biri en iyi türüdür. Kareden oluşan bir kılavuz kesim masası düz demir, bir tablo halinde birbirleriyle yanal çakışma belirli bir genişlik (80-120) ve kalınlığı (5-8) olduğunu.
Dikey kılavuz raylar ortasına ve aynı yanal yayılımı ilkidir. Bu nedenle, onlar genellikle ", ekipman ve sonra güç istasyonu anahtar teslim projeler, büyük ölçüde kolaylaştırılması yetersiz iç emir baskısı inşaat takımları sağlamak için tek başına hükmü yabancı projelerden gitmek" seçin. Belirli çizimler yapmak sağlamak için Wuhan Xin Hong Wai Yip göre asıl yükleme. Koni üst dökme demir, polistiren şekil kalıplama makine için zarar ve tek bir değiştirme (vidalı çelik vida fiksasyonu, koni üst vida delik işleme ve yatay koni zarar kolay kolay değil çünkü tablo, kesme bu tür yıkım delik, sen kolayca sökmeye), etkisi çok ilki iyidir.
"15", "on birinci beş yıllık" dönem, güç üretimi ekipmanları imalat sanayi ultra yüksek büyüme korumak birkaç yıl için geçerli iç piyasada talep büyüme alanı sınırlı olmuştur. Buna ek olarak, yüksek uç ürünler hızla gelişmesi da büyük ekipman ürünleri ve daha önce Batı-Doğu hattı, temel ekipman giriş tarafından ikinci satırında yansıtılır.
Üçüncü olarak, modern üretim Hizmetleri, endüstriyel zinciri genişletmek için gelişimi daha üstün bilinçli iş haline gelmiştir.
İlk ekipmanları temiz enerji, hidroelektrik 27.24 oranında, %14,99, toplam çıkış gücü üretimi donatımın termik birimleri önemli ölçüde artmıştır termik santral üretim birimleri oluşturma hızlandırılmış gelişmedir azalmıştır; Polistiren şekil kalıplama makine sanayi yapısı yükseltme ilerleme tarafından takip, polistiren şekil kalıplama makine ve sayısal kontrol sistemi büyüme oranı bu sıradan makine daha önemli ölçüde daha hızlı olduğunu. Bir kez daha, yüksek kaliteli araç geliştirme eğilimini sektörünün geliştirilmesi bu yıl vurgulamak olan güçlü, dür. %35 daha hızlı alet sanayi Tekdüzen büyüme oranı, oranı % 10, yüksek teknoloji ürünleri DCS sisteminin yaptığı büyük ilerleme bilinen ana iş gelir kar otomatik araç çıkış değerdir. Yükleme iki dikey kılavuz demiryolu Merkezi mesafe ve düzey emin olmalısınız.
Polistren şekil kalıplama makine ağırlıklı olarak kesme, yani kuruluşundan temel kurulumu için nispeten daha dirsekli polistiren şekli makine kalıplama ve taşınabilir polistiren şekli makine kalıplama ve kesişen toplu iş için kullanılır Polistren şekil kalıplama makine foundation yüklemesi daha karmaşıktır.