Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi Yörünge Ofset Analizi

- Sep 14, 2017-

Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi'nin yörünge ofset analizi
Polistiren Geri Dönüşüm Makinası'nın avantajı kesme verimliliği ve maliyeti genellikle alev kesiminden farklıdır, genel plazma işleme hızı 5-7 kat daha fazla alev kesimine ulaşabilir, ancak Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi problemi kesilir Parça ofsetiyle sonuçlanır hata, üreticileri nedeniyle bu sorunun nitel bir cevabı yok Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi ekipman değişir, malzeme farklı bir etkisi olacaktır. Genel olarak, Polistiren Geri Dönüşüm Makinasının kesme hızı ve doğruluğu alevi kesmekten daha iyi olmalıdır. Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi Mutlak kesim makinesi, zaman kazandırır ve emek tasarrufu sağlar, aynı zamanda kesim verimliliğini artırır.
Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi, polistiren Geri Dönüşüm Makinesi'ni dikkate alarak prosesin günlük kullanımında herhangi bir kesim kesimine ulaşmak için çift eksenli harekete göre çalışır, işleme ortamı tarafından kullanılan frekans kullanılır, bunun nasıl yapıldığı başa çıkmak için uğraşmak. Polystyrene Geri Dönüşüm Makinesi, XY ekseni hareket sapması, ana nedenleri aşağıdaki iki açıdan olduğunda, özel şekilli kesim elde etmek için aynı zamanda X ekseni ve Y ekseni geçer:
1. Sayısal kontrol sistemi, CNC sisteminin bakımını anlamamız gereken insansız bir faktördür;
2. mekanik bir sorundur, yani sıklıkla donanım hatası olduğunu söylüyoruz.
Donanım sorunlarını gidermek için Burada birkaç öneri de sunuyoruz, teknik işlem sürecini bekleyen üreticilerle temas kuran şirketler kendi elleriyle uğraşmak isteyebilirler.
Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi dişli ve redüktör mili problemleri;
Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi'nin redüktör ve motor bağlantıları ile ilgili bir problem var.
Soruşturulacak faktörlerin itirazı olduğu sürece XY eksen sapması ile karşılaşırsanız, sorunun çözüleceğine inanıyorum.
Tabii ki, Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi'nin kesme etkisi de operatörün becerileri ile ilgilidir. En önemli şey, Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi'nin bilgisayar kontrollü olmasıdır. Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi farklı grafikleri kesme kapasitesine sahiptir. Etki, "araç" ile aynı etkidir. Yukarıdaki görüldüğü gibi, talebin tüm yönleri için, iyi sonuçların kesilmesi için, bu koordinasyonun sonucudur, şekil kesmeyi tamamlamamıza izin verin.
Parçanın boyutsal doğruluğu lazerle kesme ve sıradan plazma ark kesimi arasındadır. ± 0.38 mm boyutlu doğruluk 4.8mm parça kalınlığı kesme gibi, ± 0.51mm zaman 9.5mm kesim kalınlığı. Kesme hızı sıradan plazma ark kesiminden daha düşük, ancak lazer kesimine yakın. Ark meşale çalışma gazı esas olarak oksijen (düşük karbonlu çelikleri kesmek için) kullanır ve bazıları nitrojen, argon ve hidrojen karışımı gaz kullanır (paslanmaz çelik, alüminyum vb. Kesme işlemi). 15A-130A'dan çalışma akımı, 0.5-10 mm çelikten yüksek hassasiyetli plazma kesim kalınlığı için uygundur.
Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi, dikey ve yatay hareket motoru tarafından, düzlem kesme konumlandırmasını teşvik etmek için kullanılır; ancak gerçek süreçte, kesme ve Etkisinin kalitesini korumak için dikey yönde yukarı ve aşağı hareket etme ihtiyacı vardır Bunun nedeni kesilecek malzemenin deforme olabilmesidir; Öte yandan operatörün meşaleyi boşaltmasını ve kesme başlangıç ​​noktasını bulmasını kolaylaştırmak için.
Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi bugünün zamanında kullanılmaktadır, temizliğin ana bileşenlerinin bir kısmı, bitkinin zayıf işleme ortamıyla, zayıf kesime, zayıf kesime neden olan kolaylıkla birleştiğinde, Polistiren Geri Dönüşüm Makinesi artık üretimde kullanılmaktadır. makine ve ekipman geniş bir yelpazede, polistiren Geri Dönüşüm Makinası çalışma ortamı olarak genellikle ekipmanın normal çalışması, korunması için dikkat edilmesi gereken sürecin kullanımı, ekipman normal çalışma kötü olur, kötü çevre, metal tozu nispeten büyük etkisi olmalı, makinede olmalı Kapsamlı temizlik ve bakım parçaları ciddiye almalı, yılların tecrübesine dayanan firmamız, Polystyrene Geri Dönüşüm Makinesi'ni özetleyerek parçayı temizlemeliydi.