Epsmachinecn.com

Epsmachinecn.com

EPS köpük yumuşatma makinaları nelerdir? EPS köpük eritme makinesi birçok özelliğe sahiptir: 1.EPS Eritme makinesi, elektronik hareketli görüntü ve elektronik sınıra sahiptir. 2.hidrolik tampon tampon devresi ile birleştirilir, makine korkunç yüzmeye çalışır. 3.EPS köpük Eritme işlemi için uygundur ...

Ürün ayrıntıları

EPS köpük yumuşatma makinaları nelerdir? EPS köpük eritme makinesi birçok özelliğe sahiptir:

1.EPS Eritme makinesi elektronik hareketli görüntüye ve elektronik limite sahiptir.


2.hidrolik tampon tampon devresi ile birleştirilir, makine korkunç yüzmeye çalışır.


3.EPS köpük Eritme işlemi dev nesneler için uygundur ve senkronize çok nokta kaynağı yapar.


4. mağduriyet çok aşamalı ısı borusu ve yabancı sıcaklık sistemi ve ayrıca sıcaklık yönetimi de doğru ve güvenilirdir.


5. Statik püskürtme ve zorlu krom kaplama gibi bir yüzey işleme işleminin yayılması. EPS Melting'in görüntüsü harika ve sağlam.


EPS köpüklü sıcak eritme makinesi esas olarak, mentor aletleri ve aynı zamanda bir AN otomobilinin ışık kaynağı gibi büyük şeyleri sabitleyen plastik bileşenlere uygulanır. çeşitli plastik bileşenlerin başına göre, makine ısıtma gücünü ayarlayacaktır, makinenin ölçeği plastik parçaların yayılmasını sabitleyebilir, kişilerin makineyi kullanması çok kolaydır ve kullanımı kolaydır. Sürekli zamanda, yeni enstrümantasyon ayarlanabilir zaman ve basınç, ayarlanabilir sıcaklık ve güç gibi yeni teknolojilere erişim sağlar.


EPS köpük makinası bu tür malzemeleri yumuşatır: Oron poliakrilonitril, polyester reçineler, olefin nitril, sentetik reçine bileşiği, polisülfon, sentetik reçine PP, polipropen PP, sentetik reçine mektubu, polikarbonat dizüstü bilgisayar, naylon, polifenilen bileşik, akrilik ve PVC alaşım, ABS ve laptop bileşikleri, selüloz, akrilik, organik bileşik organik bileşik (PVC), olefin gazı dien sunny SBS, plastik sıcak yumuşatıcı enstrümantasyon, plastik ısı bükme makineleri.


Bu makine şu ürünler için uygundur: en iyi koruma, U disk, MP3, MP4, taşınabilir aksesuarlar, bilgisayar aksesuarları, dış buz kutusu, kapı tahtası, elektrikli süpürgeler, çamaşır makineleri denge diyagramı, tünel topu, CD kutusu, ritim dans pedalı, su geçirmez ve hava geçirmez fast film bağlama, alet ambalajı, PET film ve plastik levhalar, PVC filmler ve plastik plakalar.


GREENMAX EPS köpük işleme makinası seçenekleri

Küçük boyut, yüksek güç, düşük enerji tüketimi, zaman ve işçilikten tasarruf;

Kolay kullanım, otomatik kırma ve EPS köpük işlem;

Özel durumun köpek kulübesi için karşılık gelen boyutunu seçebilirsiniz;

EPS köpük sıkıştırma sonucunun sıkıştırma büyüklüğü ilişkisi 40: 1'e kadardır;

Atıkların fiziksel özelliklerini değiştirmez, ek geri dönüşüme sebep olur;

Sıkıştırılmış köpük blokları, kendi boyutlarına ve uzunluklarına göre durdurulabilir;

Spiral soğuk kompres, kokusuz üretim, güvenilirlik ve çevre koruma;

Polistiren kompaktör, XPS, EPE, EPP köpüğü ve sert EPU sıkıştırma hacmini azaltma işinde kullanılabilir;

Ürün alımı, ucuza değer ve yüksek yatırım.


EPS köpük iş makinası uygulaması

EPS köpük eritme makinesi, köpük istihdamı işletmesi, fizik bilimi fabrikası, paketleme malzemeleri fabrikası, depolama ve nakliye tedarik şirketi, atık istihdamı, plastik istihdamı işletmesi, yine de kentsel topluluklar ve farklı yerler için uygundur.


Çin'deki en parlak Polistiren Expander Machine üreticilerinden biri olan ve aynı zamanda profesyonel bir fabrika ile donatılmış olan bizden Çin'de yapılan ucuz ve düşük fiyatlı epsmachinecn.com satın almaya hoş geldiniz.

Sorgulama